Zavřít reklamu
  • jak poslat smsku, sakra?! #3332

    Ahoj. Tento problem mám už opakovane a nevím jak z něj ven normálním způsobem. Mám mac a iphone. Nové konverzace mam zahajovány z telefonního čísla, ale jsem dostupný i na emailu, abych mohl psat z macu. Problém je v tom, že když píšu jen z iphonu, je to fajn, když nejsem dostupný lze mi poslat smsku. Jakmile ale na vlákno odpovím z macu, nějak se tam vsere ten mail a nyní mi nejde poslat (někdo mně poslat) smsku. Pořád to nabízí "poslat na email" a to se přece neodešle a už vubec mi to nepřijde když nemam zaplé data. Osoba která mi chce poslat smsku mně má uloženo pouze jako "svemar" a "+1(bla)blablala", žadny email tam neuklada ale jakmile nekdy odpovím z macu tak se to proste pokazí a jediný řešení je smazat vlakno a neodpovídat z macu. A nebo taky funguje když té osobě 3x za sebou pšlu sms a pak jí to umožní odpovedet jako sms. Což je blbost protože tase nevím kdy mě ta osoba bude chtít poslat sms že 🤷‍♂️. Samozřejme zase odpovím přes mac tak se to cely pokazí a pořád dokola. Stava se vam to taky?

    jak poslat smsku, sakra?! #11984

    smazal jsem si v nastavení zpráv kde jsem dostupný email a vše funguje jak má, i na macu.

Odpověď na: jak poslat smsku, sakra?!

celý text

.