Zavřít reklamu
  • Notifikace FB messageru #3329

    Ahoj, už snad od koupě iPhonu mě vytáčí nastavení notifikací na iOS, Vůbec ty po****ný nastavení nefungují, možná jste to už někdo řešili a něco jste našli, tak snad mi někdo poradí. Mám iPhone XS Max, 12.1.4 Chtěl bych docílit tohoto: -na příchozí zprávy z FB msgeru chci jen vibrace, ne zvuky zkusil jsem všechny nastavení, všechny podělané kombinace a nic nefunguje a neporadili mi ani na ofiko fóru. Jediný případ jak jsem to docílil, byl, že mám telefon pořád v tichém režimu, ale pak neslyším příchozí hovory... Takže je to k ničemu. -co mě štve teď je, že jsem vypnul VŠECHNY ZVUKY, VIBRACE a všechny nastavení v messangeru abych alespoň slyšel telefonáty, ALE!!! když si někdo přečte mnou odeslanou zprávu, furt to dělá zvuk (jakože proč???? to mě normálně přivádí do nepříčetna). Nevíte někdo jak to udělat? aby to alespoň nedělalo žádné zvuky? Snad někdo víte co s tím PS: Už se těším na Note10 až se zbavím tohohle uživatelsky nepřívětivého křápu....

    Notifikace FB messageru #11982

    • Iba vibrácie pre jednu app sa nastaviť nedajú. Buď máš vibrácie na všetko, alebo na nič 🙂

    • Následne v messengeri v nastaveniach > Upozornenia v aplikácii Messenger - Vypneš zvuky a vibrácie.

    Neskúšal som, ale je to len čo sa týka upozornení počas toho ako si v messengeri. To že prehrá zvuk je nemenná vlastnosť messengera za to ios nemôže 😉

    Notifikace FB messageru #11983

    Řešením jsou Apple Watch 😉
    Ale Apple nechává na jednotlivých aplikacích správu notifikací. Držím se od Zuckerberga co nejdál, takže nemám ani Messenger, ale například Viber má vlastní nastavení norifikací. A k tomu existuje to, co je v Nastavení, co se týče notifikací. Pro většinu je to dostačující 🙂

Odpověď na: Notifikace FB messageru

celý text

.