Zavřít reklamu
  • Sila signalu u iphone #3325

    Dobry den, mam takovy dotaz. Uvazuji o koupe iphonu 7 plus/8 plus. Bydlime v miste kde mam bezne signal max 2 carky. Mam zkusenosti s kovovymi telefony, ze se bud nedovolam, ci je zhorseny signal, oproti telefonum plast/sklo (Samsung, Nokia) Libi se mi ta 7cka,ale bojim se, ze opet nastanou problemy se signalem. Novy samsung kov vykazuje na stejnem miste hodnoty -115. Huawei plast -87. Samsung s7 edge -99. Takze jsem si to i dokazala. Iphone 7cka je vzadu kovova,ale ma tam ty pruhy. Mate nekdo se signalem stejne zkusenosti? Je apple kvalitnejsi, ze by jejich kovovy tel mel mit stejny signal ve zhorsenych podminkach, jako 8 sklo? Je to pro me velmi dulezite. Chtela bych si koupit tu 7cku,ale bojim se,aby fungovala, jak ma. (Po tech zkusenostech) chapu, ze v Praze s plnym signálem nikdo nic nepozna,ale v tech malych vesnickach je 1 carka, nebo zadna velký rozdil😥😣😣dekuji za jakekoliv rady a vysvetleni. Treba je to u dnesnich tel jine a bojim se zbytecne. Ted jsem mela 5 let samsunga sklo a mezitim mobily zase vse zmenili. Dokaze mi to nekdo vysvetlit? Ehmm pro zenskou.

    Sila signalu u iphone #11964

    no, iP7 rozhodně nemá lepší příjem signálu, než např. "nový Samsung - kov" (ono je spíše otázkou, co rozumíš pod pojmem - "nový Samsung kov").
    Btw. nákup po internetu můžeš do 14 dnů bez sankce vrátit, takže ideální je to vyzkoušet. Za sebe jen můžu říct, že iP7 je prehistorická záležitost. Např. pokud mobilem i fotíš, tak na iP7 nebo 8 zapomeň, jsou to plečky, zvlášť za zhoršených podmínek nebo v protisvětle. 🙂

    Sila signalu u iphone #11965

    Také bydlím v místě kde je špatný (nebo spíše není) signál. Zapnutím WiFi hovorů (musí podporovat operátor) se volání výrazně zlepšilo - tedy samozřejmě máme doma WiFi internet.
    Přítelkyně má služební Samsung J5 a se signálem na tom je stejně jako já.
    Jinak IP7 je naprosto v pohodě telefon, mám na něm Filmic a Camera Pro, nemohu si stěžovat (to k výkřiku o foťácích). Samozřejmě, novější telefony na tom budou lépe, o to nic.

    Sila signalu u iphone #11966

    Bukin píše:
    no, iP7 rozhodně nemá lepší příjem signálu, než např. "nový Samsung - kov" (ono je spíše otázkou, co rozumíš pod pojmem - "nový Samsung kov").
    Btw. nákup po internetu můžeš do 14 dnů bez sankce vrátit, takže ideální je to vyzkoušet. Za sebe jen můžu říct, že iP7 je prehistorická záležitost. Např. pokud mobilem i fotíš, tak na iP7 nebo 8 zapomeň, jsou to plečky, zvlášť za zhoršených podmínek nebo v protisvětle. 🙂

    OT/ Dovolím si oponovat, 7 i 8 mají velmi dobré foťáky.

    Sila signalu u iphone #11967

    Dobrý den,
    7 plus i 8plus fotí úžasně. Jak na SE (chápu není to celokovové jak tady popisujete) tak na XR nesleduju žádné výpadky signálu oproti jiným značkám ( honor, HTC) možná na XR je i o něco horší signál než na SE. Jinak bych bych šel určitě do staršího iPhonu, protože nové se doslova rozpadají v rukou, a když ne to tak mají 3 výrobní vady 😀

    Sila signalu u iphone #11968

    Zahvaljujem vam na naporima koje ste uložili u pisanju ovog članka. Želio bih vam zahvaliti na naporima koje ste uložili u pisanju ovog članka.

    pogo games

    Sila signalu u iphone #11969

    Mates_ píše:
    ,,,protože nové se doslova rozpadají v rukou, a když ne to tak mají 3 výrobní vady 😀

    Co přesně se rozpadá a jaký jsou ty vady?

    Sila signalu u iphone #11970

    Tak to jejich slavný XR: poškrábný rámeček z výroby, bordel pod ledkou blesku, bílý flek na displayi, a pak bych mohl jmenovat spoustu záseků v iOS oproti starším zařízením 😀 a taky abych nezapomněl na to, že se mi už asi 2x zasekl tak, že jsem ho musel natvrdo restartovat, protože nic jiného nepomohlo. Super telefon kupujte hned 😀

    Sila signalu u iphone #11971

    Tak třeba je to kusová vada. Zatím jsem na zahraničních fórech nečetl hromadné nářky.

    Sila signalu u iphone #11972

    Спасибо за обмен полезной информацией

Odpověď na: Sila signalu u iphone

celý text

.