Zavřít reklamu
  • iPhone XR záseky a celkové problémy #3320

    Dobrý den, Vlastním asi 4 měsíce iPhone XR a za tu dobu se mi s ním začalo dít hodně divných věcí, např. Jednou zamrznul na zamčené obrazovce a nic nešlo udělat, krom toho, že jsem ho restartoval asi dvakrát, než se dal opět do pořádku. Dále asi 2x-5x za den se na domácí obrazovce zasekne klávesnice od vyhledávání, řeší to pouze restart zařízení Další celkem zajímavý problém je to, že někdy když telefon odemykám, začne problikávat podsvícení a prostě dokud nepřetáhnu prstem nahoru po obrazovce tak to tak nějak bliká, děje se to tak max 3x týdně Další věc je to, že si iPhone sám i když s kabelem není hnuto nebo s iPhonem nějak manipulováno odpojuje napájení nebo drátová sluchátka, problém přetrvává dokud není kabel znovu vypojen a zapojen, moc se to nevyskytuje, ale je to celkem otravný, lighting konektor v iPhonu i na kabelech jsem vyčistil i když tam žádná špína nebyla a ten na kabelu jsem vyčistil alkoholem, i tak se to stále stává. Další věc je spíš otázka na další vlastníky tohoto telefonu-taky se vám zdá ten Haptic engine ,nebo jak se tomu vlastně nadává, děsně hlasitý? Mě teda děsně, občas mám pocit jako by se spíš v telefonu něco poškozovalo, děje se to jen občas ,ale i tak je to celkem otravná věc. Poslední věc na mém seznamu je bílý flek na displayi, je nejvíce vidět na bílém pozadí a vypadá to jako by prosvítalo podsvícení, ale není to u kraje a to je asi ta věc, co mě nejvíce štve. Celkem po této zkušenosti zvažuji, že zahodím iPhone a jdu si koupit samsung galaxy s 10 za stejnou cenu, nechápu tyto problémy u nového a zároveň celkem drahého telefonu. S IPhonem SE jsem fungoval 2 roky a bez jedniného problému který by tolik omezoval používání telefonu jako za 4 měsíce u tohoto, ani nevím jak to nazvat Díky za odpověď a prosím omluvte možné nesmysly ve větách nebo gramatické chyby, psal jsem to ve chvíli volna na telefonu.

    iPhone XR záseky a celkové problémy #11957

    Vypadá to zhruba takto, mám teda reklamovat, dočetl jsem se totiž, že tyto fleky jsou způsobeny tlakem na display, tím pádem bych asi opravu platil já, vím, je to těžko vidět, ale v reálu je to tak 5x víc vidět

    iPhone XR záseky a celkové problémy #11958

    Kámoš měl na Xr stejnej flek v jiné pozici a vyměnili mu displej na záruku bez debat.

Odpověď na: iPhone XR záseky a celkové problémy

celý text

.