Zavřít reklamu
  • "nový" iPhone SE a výdrž baterie #3283

    Zdravím, Chtěl bych se Vás zeptat na výdrž baterie. Jak dlouho vám vydrží iPhone na jedno nabití za normálního používání? Stává se vám někdy, že máte cca 15-20 min stále stejný počet % a během surfování vám klesne baterie klidně o 2-4% dolů? Občas se mi to stane a nevím, zda-li je problém v zobrazení stavu baterie a nebo verzí iOS. Mobil zas tak dlouho nemám a nepřehřívá se mi, když na něm nepracuji tak baterie drží, ale při občasném použití aplikací vidím, jak mi během chvilky % zmizí a pak zas drží... pokud teda ještě k tomu zapnu DATA tak to je ještě bolestivější úpadek Jinak během průměrného používání mám po hodině cca o 6-8% menší kapacitu. Díky za komenty

    "nový" iPhone SE a výdrž baterie #11882

    Ahoj, nepřijde mi, že by se to nějak radikálně vymykalo standardu. Když tomu dáš kouř (displej na max, hudba a Wi-Fi s LTE), tak baterie jde dolů. 🔋

    "nový" iPhone SE a výdrž baterie #11883

    Díky za odpověď.
    Mně to právě přijde už nějak podezřelé. Když se snažím, jako třeba dnes, mobil mi vydrží na jedno nabití přes 12 hodin. Občas jsem projel sociální sítě atd... jenže když jsem byl venku a potřeboval jsem něco vyřídit tak jsem zapnul DATA a odepsal, ihned jsem měl z 65% 60%. (jas se snažím minimalizovat)
    Hudba mi tolik baterii nežere. Offline ji můžu v klidu poslouchat, to samé i YT i když to občas urve pár %.
    Spíš mám obavy, jestli to není tím nejnovějším iOS, protože se mi to nikdy nestávalo a nějak jsem to "neřešil". Nikdy sem se nesetkal s tím, že mi přes 20 min vydrží baterie na 11% a pak během chvilky skončí na 8%. No třeba to je normální 😀 Bylo mi doporučeno, abych mobil zkusil vrátit do továrního nastavení a obnovit ho, prý by se mohl iOS vzpamatovat 😮 Jinak baterie má kapacitu 94% a má max. výkon.

Odpověď na: "nový" iPhone SE a výdrž baterie

celý text

.