Zavřít reklamu
  • iPhone 7 – nepříjemné chrastění čočky #3278

    Ahoj, mám cca 8 měsíců iPhone 7 a jsem s ním fakt spokojen, ale už asi 3 měsíce registruju opravdu nepříjemné chrastění při tapnutí na telefon v části displeje, kde se nachází z druhé strany čočka autofocusu. Pokud poklepu ze zadní strany, tak telefon vyloženě nahlas chrastí. Nevěděl jsem zprvu čím to je, tak jsem tel. vzal do iWantu, jako reklamaci (myslel jsem, že je možná vevnitř něco uvolněno) a zde mi řekli, že to není chyba, ale vlastnost a telefon mi hrdě vrátili zpět. Chápu, že čočka je plovoucí a vždy trochu chrastit bude, ale toto je opravdu moc. Zkoušel jsem ještě na prodejně i jinou sedmičku, zkoušel jsme poté i cizí iPhone 7 a ten můj se prostě tím chrastěním vymyká. Takže jsem si koupil za 15 tisíc telefon, který oproti kdejakému Huaweii za 2 tisíce chrastí, že se za to stydim. Nemáte někdo nějaký nápad, jak se domoci toho, aby mi telefon opravili? Byl koupen v Euronicsu, kam když to přivezu, tak si ho na měsíc vezmou a pak mi ho vrátí se stejným výsledkem a ještě budu muset měsíc používat starý tel s androidem.... Díky za každý názor. M.

    iPhone 7 – nepříjemné chrastění čočky #11860

    To je divné, my v rodině měli taky iPhone 7 a nechrastil. Zkusil bych jinou prodejnu nebo jiný servis.

    iPhone 7 – nepříjemné chrastění čočky #11861

    pokud fotí pořád dobře, asi nemá smysl to moc řešit, ale pokud pozorujete i nějaké změny na fotkách nebo videu, pak je to jednoznačně na reklamaci, protože to může být začátek něčeho horšího. Pokud chcete mít absolutní jistotu, pak reklamujte ihned, první rok od aktivace telefonu platí mezinárodní Apple záruka a reklamace řeší přímo Apple. Velmi často výměnou za nový telefon. Ale možná Vám jen řeknou, že takový zvuk je normální. Uvidíte.

    iPhone 7 – nepříjemné chrastění čočky #11862

    Bukin píše:
    pokud fotí pořád dobře, asi nemá smysl to moc řešit, ale pokud pozorujete i nějaké změny na fotkách nebo videu, pak je to jednoznačně na reklamaci, protože to může být začátek něčeho horšího. Pokud chcete mít absolutní jistotu, pak reklamujte ihned, první rok od aktivace telefonu platí mezinárodní Apple záruka a reklamace řeší přímo Apple. Velmi často výměnou za nový telefon. Ale možná Vám jen řeknou, že takový zvuk je normální. Uvidíte.

    fotí dobře. právě že v této jednoroční záruce jsem využil a výsledek je, jak jsem psal výše. jedná se o vlastnost. žádný iphone 7, který jsem měl v ruce toto nedělal...
    tak nevím ...hádat se či nehádat

    iPhone 7 – nepříjemné chrastění čočky #11863

    Jak píše SkyePhoenix - zkusil bych jiný servis! Já mám například dobrou zkušenost s iStyle v Palladiu … 1x jsem tam předloni reklamoval AW s2 a 2x Beats solo3 se stejnou vadou a pokaždé proběhla výměna za nový kus (cca do 14 dnů) 😉

    iPhone 7 – nepříjemné chrastění čočky #11864

    RoSch píše:
    Jak píše SkyePhoenix - zkusil bych jiný servis! Já mám například dobrou zkušenost s iStyle v Palladiu … 1x jsem tam předloni reklamoval AW s2 a 2x Beats solo3 se stejnou vadou a pokaždé proběhla výměna za nový kus (cca do 14 dnů) 😉

    Když koupil v euronicsu tak v iStyle snad reklamovat nemůže, nebo mi něco uniká?

    iPhone 7 – nepříjemné chrastění čočky #11865

    To svejdam
    V prvním roce může reklamovat v jakémkoli APR servisu.

    A iStyle bych taky doporučil. Ať už ten v Palládku nebo v Revoluční, což je asi 150 metrů od Palládka 😀

    V iWantu se mi zase nejednou stalo, že reklamace trvala dýl jak 30 dní, dostal jsem peníze zpátky a po skoro dvou letech jsem si mohl koupit to samý za míň nebo novější model za stejnou cenu. 😀

    iPhone 7 – nepříjemné chrastění čočky #11866

    svejdam píše:
    Když koupil v euronicsu tak v iStyle snad reklamovat nemůže, nebo mi něco uniká?

    Může! iStyle je autorizovaný Apple servis ... já jsem ty beatsy taky kupoval v Comforu a 2x mi je tam vyměnili za nový kus 😉

    iPhone 7 – nepříjemné chrastění čočky #11867

    RoSch píše:

    svejdam píše:
    Když koupil v euronicsu tak v iStyle snad reklamovat nemůže, nebo mi něco uniká?

    Může! iStyle je autorizovaný Apple servis ... já jsem ty beatsy taky kupoval v Comforu a 2x mi je tam vyměnili za nový kus 😉

    Takže když jsem koupil iphone v BestBuy v USA, mohu bez problemu reklamovat u všech autorizovaných resellerů?

    iPhone 7 – nepříjemné chrastění čočky #11868

    svejdam píše:
    Takže když jsem koupil iphone v BestBuy v USA, mohu bez problemu reklamovat u všech autorizovaných resellerů?

    Ano, první rok je mezinárodní záruka, i kdybys koupil iPhone u čínskýho překupníka, můžeš vesele přijít do iStyle a oni se musí pokusit problém vyřešit. Do kdy platnou máš záruku (ten 1 rok) se můžeš podívat do Nastavení -> Obecné (u čínskýho překupníka je záruka od chvíle, kdy to on koupil)

    iPhone 7 – nepříjemné chrastění čočky #11869

    Filip7 píše:

    svejdam píše:
    Takže když jsem koupil iphone v BestBuy v USA, mohu bez problemu reklamovat u všech autorizovaných resellerů?

    Ano, první rok je mezinárodní záruka, i kdybys koupil iPhone u čínskýho překupníka, můžeš vesele přijít do iStyle a oni se musí pokusit problém vyřešit. Do kdy platnou máš záruku (ten 1 rok) se můžeš podívat do Nastavení -> Obecné (u čínskýho překupníka je záruka od chvíle, kdy to on koupil)

    Záruka Applu snad běží od chvíle první aktivace iPhonu, ne od chvíle, kdy krabice zakoupí nějaký překupník, ne?

Odpověď na: iPhone 7 – nepříjemné chrastění čočky

celý text

.