iPhone 7 - nepříjemné chrastění čočky

aplikace a hry, návody a triky, příslušenství
raver_cz

iPhone 7 - nepříjemné chrastění čočky

Příspěvekod raver_cz » pát 15. bře 2019 17:54:16

Ahoj,
mám cca 8 měsíců iPhone 7 a jsem s ním fakt spokojen, ale už asi 3 měsíce registruju opravdu nepříjemné chrastění při tapnutí na telefon v části displeje, kde se nachází z druhé strany čočka autofocusu. Pokud poklepu ze zadní strany, tak telefon vyloženě nahlas chrastí. Nevěděl jsem zprvu čím to je, tak jsem tel. vzal do iWantu, jako reklamaci (myslel jsem, že je možná vevnitř něco uvolněno) a zde mi řekli, že to není chyba, ale vlastnost a telefon mi hrdě vrátili zpět.
Chápu, že čočka je plovoucí a vždy trochu chrastit bude, ale toto je opravdu moc. Zkoušel jsem ještě na prodejně i jinou sedmičku, zkoušel jsme poté i cizí iPhone 7 a ten můj se prostě tím chrastěním vymyká.

Takže jsem si koupil za 15 tisíc telefon, který oproti kdejakému Huaweii za 2 tisíce chrastí, že se za to stydim. Nemáte někdo nějaký nápad, jak se domoci toho, aby mi telefon opravili? Byl koupen v Euronicsu, kam když to přivezu, tak si ho na měsíc vezmou a pak mi ho vrátí se stejným výsledkem a ještě budu muset měsíc používat starý tel s androidem....

Díky za každý názor.
M.
SkyePhoenix

Re: iPhone 7 - nepříjemné chrastění čočky

Příspěvekod SkyePhoenix » sob 16. bře 2019 7:02:53

To je divné, my v rodině měli taky iPhone 7 a nechrastil. Zkusil bych jinou prodejnu nebo jiný servis.
Bukin

Re: iPhone 7 - nepříjemné chrastění čočky

Příspěvekod Bukin » sob 16. bře 2019 10:56:38

pokud fotí pořád dobře, asi nemá smysl to moc řešit, ale pokud pozorujete i nějaké změny na fotkách nebo videu, pak je to jednoznačně na reklamaci, protože to může být začátek něčeho horšího. Pokud chcete mít absolutní jistotu, pak reklamujte ihned, první rok od aktivace telefonu platí mezinárodní Apple záruka a reklamace řeší přímo Apple. Velmi často výměnou za nový telefon. Ale možná Vám jen řeknou, že takový zvuk je normální. Uvidíte.

Zpět na „iPhone“