Zavřít reklamu
  • iPhone 5S originální vs neoriginální baterie #3219

    Přeji pěkný den všem příznivcům Apple, Chtěl bych se zeptat zda má někdo zkušenost a porovnání s originální baterií a OEM značenou baterií, kterých je dnes plný internet a dají se pořídit pod tři stovky. Osobně tomu moc nevěřím, a proto se obracím na toto fórum. Samozřejmě výměna pro mně není žádný problém a set pro výměnu baterie se dá také pořídit za pár drobných. Výměna svépomocí by tedy vyšla na maximálně čtyři stovky. V autorizovaném servisu 1650-2200 Kč. Zajímá mně tedy, kolik ta OEM označená baterie vydrží v porovnání s originální, než začne klesat kapacita, vypínat se a bude potřeba ji znovu vyměnit (samozřejmě záleží na četnosti a druhu použití telefonu). Pokud bych za tu dobu měnil třikrát neoriginální, nemá to pro mě smysl a raději nechám vyměnit rovnou za originální baterii. V jednom servisu mi řekli, že to sice není baterie od Applu, ale je to ta samá, samozřejmě cena výměny je poloviční. Svůj iPhone 5S jsem kupoval nový a má již 741 cyklů. Původní kapacita klesla z původních 1560mAh na 1300mAh. Vybíjí se o poznání rychleji než dříve s aktuálním IOS a občas mu dělá problém používání v nižších teplotách, zkrátka se vypne i když má 30%. Hold už neudrží napětí. Předem děkuji všem za názory a postřehy.

Odpověď na: iPhone 5S originální vs neoriginální baterie

celý text

.