Zavřít reklamu
  • Samovolné mazání hudby v Iphone SE #3184

    Dobrý den, možná se tu toto téma již řešilo (https://www.letemsvetemapplem.eu/forum/viewtopic.php?f=10&t=322&p=1289&hilit=Hudba+Mazani#p1289), každopádně jsem tam nenašel žádné řešení. Můj Iphone SE mi sám maže hudbu z hudební galerie. Vždy připojím mobil k počítači a přes Itunes hudbu nahraji. V Itunes mám všechny skladby, ale stejně se mi nikdy do mobilu nenahrajou všechny, výběr je náhodný. (Připojím k Itunes, dám synchronizovat, pak hudba a naplnit). V Itunes mám nastavené “nahradit veškerou hudbu” proto se mi pokaždé nahraje jiná. Předtím jsem tam nahrazení zaškrtlé neměl, ale bylo to to samé. Když zapnu hudbu a poslouchám, tak se mi po většinou po vypnutí hudby veškerá hudba smaže (jedu ráno do práce a poslouchám, jedu odpoledne z práce a již není co poslouchat). Někdy se stane, že se hudba vypne třeba v půli písně při poslechu a rovnou se smaže. Začalo mi to dělat cca po deseti měsících. V mobilu mám cca 2gb volného místa. Napadlo mě, že by to bylo kvůli paměti, ale přece by tam ta hudba nešla ani nahrát, když by Iphone vyžadoval vždy alespoň třeba 2gb volné paměti. Apple Music nemám. Mockrát předem děkuji za rady. Hezký den! 😊

    Samovolné mazání hudby v Iphone SE #11680

    No já nevím, zkusil bych možnost synchronizace vybraných skladeb a dal bych jich o něco méně. Co to pak udělá?

    Samovolné mazání hudby v Iphone SE #11681

    Odstranil jsem cca 2GB souborů, smazal všechnu hudbu z Itunes a nahrál znovu jen 18 písní. Uvidím, zda bude problém přetrvávat.

    Jinak ještě jsem si uvědomil, že poprvé, když se to stalo, tak jsem hudbu smazal znovu a bylo to v pohodě třeba tak měsíc, ale nyní se to maže již za odpoledne.

    A pak jak jsem psal v prvním příspěvku, když jsem neměl zaškrtnu v Itunes na PC "nahradit veškerou hudbu", tak mi to nahrálo do mobilu vždy náhodně pár písniček, ale tak cca 10 jich v mobilu zůstalo vždy, ikdyž se ostatní smazali, tak cca 10 těchto písní tam zůstalo. Pak jsem jsem dal "nahradit veškerou hudbu" už mi po vymázání v telefonu nezůstala žádná.

    Rád bych se ještě zeptal mimo toto téma. Jak je to s rozložením paměti v telefonu. Mám 32 GB, v mobilu mi to ukazuje 29,4 GB využito ze 32 GB, zatímco po připojení k PC, to ukazuje volných 780 MB z 29,8 GB.

    Děkuji a přeji hezký den/večer.

Odpověď na: Samovolné mazání hudby v Iphone SE

celý text

.