Zavřít reklamu
  • Žlutý display iPhone 7 #5807

    Dobrý den, je někdo kdo zkoušel porovnat svůj ,,iphone 7 se žlutým displejem" s jiným iphonem 7 nebo se zde pokažde objevilo jen srovnání iphone 7 vs 6s? Zajímalo by mě zda spíše opravdu apple u iphonu 7 neudělla změny v podání barev a opravdu se nejdná o chybu, ale jen změnu, která nás pouze překvapila. Je jasné, že lidi co si kupují iphone jen kvůli značce, aby byli in, tak si ničeho nevšimnou. Pokud by měly dva iphony 7 různé podání, potvrdí to nejspíš tedy chybu displeje. Děkuji za odpověď.

    Žlutý display iPhone 7 #5808

    Horakvitek píše:
    Dobrý den, je někdo kdo zkoušel porovnat svůj ,,iphone 7 se žlutým displejem" s jiným iphonem 7 nebo se zde pokažde objevilo jen srovnání iphone 7 vs 6s? Zajímalo by mě zda spíše opravdu apple u iphonu 7 neudělla změny v podání barev a opravdu se nejdná o chybu, ale jen změnu, která nás pouze překvapila. Je jasné, že lidi co si kupují iphone jen kvůli značce, aby byli in, tak si ničeho nevšimnou. Pokud by měly dva iphony 7 různé podání, potvrdí to nejspíš tedy chybu displeje. Děkuji za odpověď.

    Aj čítaš komentáre vyššie, či len píšeš čo ťa napadne?

    A samozrejme, že aj dva iPhony 7 môžu mať odlišné podanie farieb, tak ako dva Galaxy S8, alebo dva displeje na MacBookoch, alebo ktorékoľvek dva displeje v identických zariadeniach, v 99% situácií sa však jedná o mikroskopické odchýľky, ktoré si je veľmi ťažké všimnúť, v minulosti to bolo horšie, vtedy mali niektoré nádych do modrej, iné do žltej a pritom sa jednalo o totožné rovnaké zariadenia...

    Žlutý display iPhone 7 #5809

    Ne rozhodně nepíšu co chci, jen jsem nevěděl zda nedošlo k chybě, pač parvní příspěvěk jsem psal před 4dny a byl schválen až včera.
    Každopádně nikdo zde neřeší mikrorozdíly. Jsou jen dvě možnosti, které jsem chtěl od uživatelů, kteří to již řešili slyšet a to: 1) všechny iphony 7 mají oproti iphonu 6s odlišné podání bílé (ip6s spíše bílá studená a ip7 bílá teplá=nažloutlá). Možnost 2) iphony 7 mají stejné podání bílé jako 6s jen náších pár kusů co tady řešíme má bílou nažloutlou a jedná se o chybu iphonu tudíž nutná reklamace a zda s tím má někdo zkušenost, že applu tuhle chybu akceptuje a dá nový kus. To je celé na co jsem se ptal. Je někdo takový? Jsem v zahraničí na dovolené, tudíž si nemohu sám tuhle věc zatím ověřit. Děkuji

    Žlutý display iPhone 7 #5810

    Zdravím.

    Po dlhšom stalkovaní tohto príspevku, som sa rozhodol že ti to napíšem. Pretože očividne si nikto neviem pozrieť nejaké 6S VS 7.

    Je to tam krásne vidieť, že ten telefón má iné farby.

    Žlutý display iPhone 7 #5811

    Díky za video, je jasné, že bílá bude asi opravdu na 6s a 7 odlišná, proto mě velmi zmátl článek z tohoto portálu viz odkaz níže, který to podává jako chybovost některých kusů iphone 7, ale ve finále můžeme tedy konstatovat, že se jedná pouzeoo upravu barev v nové řade iphonu 7 oproti iphonu 6s, pokud to dobře chápu.

    https://www.letemsvetemapplem.eu/2016/09/29/iphone-7-zluty-displej/

    Žlutý display iPhone 7 #5812

    Horakvitek píše:
    Ne rozhodně nepíšu co chci, jen jsem nevěděl zda nedošlo k chybě, pač parvní příspěvěk jsem psal před 4dny a byl schválen až včera.
    Každopádně nikdo zde neřeší mikrorozdíly. Jsou jen dvě možnosti, které jsem chtěl od uživatelů, kteří to již řešili slyšet a to: 1) všechny iphony 7 mají oproti iphonu 6s odlišné podání bílé (ip6s spíše bílá studená a ip7 bílá teplá=nažloutlá). Možnost 2) iphony 7 mají stejné podání bílé jako 6s jen náších pár kusů co tady řešíme má bílou nažloutlou a jedná se o chybu iphonu tudíž nutná reklamace a zda s tím má někdo zkušenost, že applu tuhle chybu akceptuje a dá nový kus. To je celé na co jsem se ptal. Je někdo takový? Jsem v zahraničí na dovolené, tudíž si nemohu sám tuhle věc zatím ověřit. Děkuji

    Aké mikrorozdiely?
    O žiadných mikrorozdieloch som nepísal, písal som o tom, že iPhone 7 má iné podanie farieb ako 6s a písal som prečo je tomu tak. Teda odpoveď na tvojú otázku bola dávno položená...

    Mikrorozdiely spomínam až ako odpoveď na tvoj komentár, kde ale idem mimo tému, čo je snáď každému, kto číta úplne jasné a hovorím vo všeobecnosti o tom, že žiadne zariadenie nemusí mať na mikroskopickej úrovni (respektíve nemá), rovnaké podanie farieb.

    Žlutý display iPhone 7 #5813

    iPhone 7 ma bilou teplejsi oproti novym dvema 6 32GB, ktere mam v kanclu. Mam 7 uz druhou novou v ramci reklamace a u obou tomu tak je. Displej je jiny nez v 6.

Odpověď na: Žlutý display iPhone 7

celý text

.