Zavřít reklamu
  • Oznámení a fotoaparát #3129

    Mám problém... Mám nově iPhone 6s Plus, Mám stáhnutý instagram a neposílá mi to upozornění když se něco stane, ani to nejde v nastavení zapnout... Dále mám aplikaci, kde potřebuji zapnout kameru, vždy my to naskočioo, jestli chci povolit kameru, ale teď ne, ta App mi písně ať to zapnu v nastavení, hodí mě to tam a tam není na výběr jestli chci zapnout kameru, je to zvláštní, a u jiných aplikací mi to taky nepíše, jako jestli chci povolit notifikace, kameru, atd... někdo mi pomoci...? :

    Oznámení a fotoaparát #11546

    thanks for sharing helpful information. click here https://windowsclassroom.com/setup-dual-monitors-windows-10 is a better place than other site. It can learn us how to connect more than one monitor and boost the working speed.if you want to enhance your workflow you can visit .

    Oznámení a fotoaparát #11547

    Povolení používat fotoaparát / mikrofon / oznámení / polohu atd. dáváš aplikacím vždy jen při prvním spuštění té aplikace. Otevři nastavení, dole mezi aplikacemi si najdi tu, která tě zajímá a podívej se, co máš zaškrtnuté a co ne. Notifikace se dají upravit taky ke každé aplikaci zvlášť, zase to najdeš v Nastavení > Oznámení.

    Pokud ti třeba Instagram nezobrazuje oznámení a máš je určitě pro tuto aplikaci zapnuté, podívej se, jestli si třeba nevypnul aktualizaci na pozadí (Nastavení > Obecné > Aktualizace aplikací na pozadí).

Odpověď na: Oznámení a fotoaparát

celý text

.