ako nastaviť v ios12: zdielať aktuálnu polohu v imsg

aplikace a hry, návody a triky, příslušenství
Bukin

Re: ako nastaviť v ios12: zdielať aktuálnu polohu v imsg

Příspěvekod Bukin » čtv 10. led 2019 9:21:13

Možná je to závislé na klávesnici (US). Já tohle řeším tak, že mám nainstalované Google mapy a když píšu zprávu, tak nad klávesnicí jsou takové ty malé ikony a jednou z nich jsou GM a když na ni kliknu, tak mi naskočí malé okénko GM a je tam možnost "poslat polohu". Btw. Mapy od Applu má nainstalkovány také, ale jejich ikona se na klávesnicí neukazuje. Takže GM jsou podle mě "to pravé ořechové". Nehledě na to že Apple Maps jsou ....... dost mimo, hlavně s vyhledáváním cílů.
adbernau

Příspěvekod adbernau » čtv 10. led 2019 11:23:44

v iMessage kliknout nahoře na jméno kontaktu > informace > Odeslat moji současnou polohu
MBP 2014, iPad Air 2, iP5s, iP7, AW3
RoSch

Příspěvekod RoSch » čtv 10. led 2019 14:20:24

Tak jsem to zkoušel a mě to funguje :)

1.) přidal jsem v Nastavení/Obecné/Klávesnice/Klávesnice/Přidat novou klávesnici – Angličtina (Spojené státy)
2.) sdílet moji polohu v:
- a.) Nastavení/Soukromí/Polohové služby (zapnout)/Sdílet moji polohu/ Sdílet moji polohu (zapnout)
- b.) Nastavení/Soukromí/Polohové služby/Systémové služby (úplně dole)/ Sdílet moji polohu (zapnout) a pro jistotu vše, co souvisí s polohou ;)
3.) nakonec jsem to zkusil přímo v iMsg...

Obrázek
Apple iPhone Xs 64GB/Space Grey | iOS 12.3.1 || Apple Watch Series 3 Nike+ 42mm/Black | watchOS 5.2.1 || Apple AirPods 2019

Zpět na „iPhone“