Zavřít reklamu
  • transformer SE #3108

    Zdravim, mam dotaz, respektive problém, cca pred 1 rokem jsem utopil svoje SE, ktere ofc prestalo fungovat, asi mesic jsem ho nechal lezet v ryzi, porad nefungovalo, tak jsem ho dal znamemu (ktery drive pracoval v servisu s mobily), ten se na to podival, neco s tim udelal a SE fungovalo, akorat nezobrazovalo SIM, tak jsem ho pouzival nejakou dobu jen na wifi, pote se jednou vybil a uz nesel zapnout, tak jsem ho odnesl do nejakeho servisu, kde mi vymenili baterii a tu vec jak se do ni strka konektor a je v ni i antena, dohromady za cca 2k, ale nez jsem dovezl mobil domu, tak se rychle vybil a opet nesel zapnout. Tak jsem jel zpet do servisu, kde si SE nechali a asi po tydnu mi rekli, ze vznikl zkrat na zakladni desce a ze se mobil nemuze uplne vypnout, protoze se baterie podvybije a nepujde zapnout. Asi 3 dny na to se mobil vypl a od te doby mi tu lezi. Ted se mi naskytla moznost koupit SE se slabsi baterkou a a zlobici sdirkou na lightning (jinak ok)za dobrou cenu, tak me napadlo jestli by neslo do nej dat tu moji novou baterii a tu vec a mel bych v podstate funkcni SE, nebo jestli to mam vzdat a sve SE zahodit. Predem diky za rady)

Odpověď na: transformer SE

celý text

.