Voda pod displejem

aplikace a hry, návody a triky, příslušenství
kmartinkov

Voda pod displejem

Příspěvekod kmartinkov » sob 05. led 2019 18:09:32

Ahoj, dneska se mi stala taková nepříjemnost, nešťastnou náhodou mi spadl mobil do ledového bazénu :D Byl tam asi 2 minuty, ale funguje v pohodě, jenže mi zůstala voda pod displejem - když ho odemknu a otevřu třeba fb, tak kromě pravého horního rohu a pravé strany dole je všude voda, je to vidět díky bílému pozadí stránky. Mám iPhone 7. Takže bych se chtěla zeptat, jestli s tím tu má někdo zkušenost, jak se té vody zbavit, jestli třeba stačí jen zabalit do savého hadru a dát na topení nebo něco jiného. + ještě mi trochu chrčí reproduktory. Díky za rady :)
Bukin

Re: Voda pod displejem

Příspěvekod Bukin » ned 06. led 2019 17:44:28

No, zcela nejlepší je telefon vypnout, rozhodně nenabíjet, vložit do suché rýže a co nejdříve zanést do servisu nechat jej odborně vysušit, protože voda je potvora a zvláště bazénová voda, která obsahuje spoustu chemikálií. Je potřeba zabránit nastarrtování koroze uvnitř telefonu (servisák telefon rozebere, ponoří díly do speciálního roztoku který vytlačí vodu a pak pomalu dosuší).
Warnervor
Kontaktovat uživatele:

Voda pod displejem

Příspěvekod Warnervor » stř 16. led 2019 20:35:49

Tak mi to nedalo a dneska jsem vyhodil rezervu a koukal jsem jestli tam neni ta voda a na?tД›stГ­ nic, krГЎsnД› suho
Warnervor
Kontaktovat uživatele:

Voda pod displejem

Příspěvekod Warnervor » čtv 17. led 2019 20:46:48

Ono to nemusГ­ bГЅt ani ucpanГЅ, aЕѕ oddД›lГЎЕЎ ty plastГ­ky tak je uprostЕ™ed odvodЕ€ovacГ­ dГ­ra mД›ly by tam by odsud vГ©st hadiДЌky. kdyЕѕ tam nejsou voda stГ©kГЎ po kasli pЕ™es kabely do interiГ©ru.

Zpět na „iPhone“