Zavřít reklamu
  • iPhone XR problém s hovormi, dátami … #3030

    Ahojte. Mám operátora Orange, telefón som však nebral od nich. Problém je že všetko na telefóne funguje skvele až na základnú vec a to pripojenie k operátorovi. Problém č1. včera som si všimol že po asi dvoch minútach hovoru mi síce hovor pokračoval ale nič nebolo počuť a nepočuli ani mňa, myslel som že to je problém telefónu na druhej strane , lenže potom som volal s druhým číslom a stalo sa to znova (volal som na číslo s5 hneď ako sa to stalo a dokonca mi vyhodilo hlášku že na čísle ešte prebieha hovor) .... Druhý problém že keď mám telefón pripojený na bt rádio a pustené waze v nepravidelných intervaloch (niekedy sa to nestane vôbec, niekedy po 2 hodinách a niekedy po pár minútach) telefón ukazuje že "žiadna sieť", keď ho dám do leteckého režimu a znova obnovím sieť už nájde ale keď chcem niekomu zavolať tak mi napíše hovor zlyhal a pomôže len vypnutie a zapnutie telefónu. Aktualizoval som teda nastavenia operátora na Orange 35.1 a resetoval nastavenia siete no problém stále pretrváva. Problém č3. Keď je telefón na nabíjačke, či už bezdrôtovej alebo normálnej, pár krát sa stane že mi príde sms že sa mi niekto chcel dovolať a bol som nedostupný, toto už mám potvrdené od dvoch dalších ľudí čo majú XR že to robí aj im .... Problém č4 je taký že od update iOS 12.1.1 mi pri normálnom browsovaní alebo multitaskingu sa sem tam stane že obrazovka proste sa prehodí na čierno a v strede sa pár sekund točí koliesko a potom sa telefón preberie na zamknutej obrazovke ...wtf? Prechádzal som po troch rokoch zo 6s ktorý netrpel žiadnym problémom, bol aj rýchly ale chcel som väčšiu výdrž batérie tak som šiel do XR ktoré ma ale momentálne brutálne vytáča ...predpokladám že prvé 3 problémy sú spôsobené modemom v SoC, dúfam že len zlým FW ktorý sa odstráni v update a nie zlým návrhom čipu keďže 7nm nieje poriadne odladené .. stretli ste sa niekto s niečim podobným? Na reklamáciu by som to aj dal ale čo z toho keď tieto problémy sa prejavujú pri špecifických okolnostiach? ...... navyše ešte by som si aj telefón musel zháňať záložný ....akože Apple za vlády Cocka ide fakt do velkých sr..iek ...mal som iPhone 4 na ktorom sa písalo úplne parádne, autocorrect doplnal presne tie slová ktoré som mal v hlave, 5 ktorá bola uplne bez problémov to isté 6s ...a teraz tento hnoj ...telefón ktorý vie všetko len nie telefonovať .....Díky za rady

Odpověď na: iPhone XR problém s hovormi, dátami …

celý text

.