Zavřít reklamu
  • 32gb nebo 128gb? #2991

    Chci si pořídit nový iPhone. Hodně fotím a natáčím, používám klasické sociální sítě (Instagram, Snapchat, Facebook,...), také hodně poslouchám hudbu, většinou mám taky jednu nějakou hru. Váhám mezi iPhonem 7 (32gb) a 6s PLUS (128gb). Co byste doporučili? Myslíte, že na takovéto používání stačí 32gb? Moc děkuji.

    32gb nebo 128gb? #11249

    No, ve Vašem případě vidím jako "kritický bod" velikost paměti, takže se nabízí iP 6s plus 128 GB. Zase iP7 má lepší foťák a má i zvýšenou odolnost (IP67), ale nemá 3,5 mm audio jack. Já osobně bych volil iP7 32 GB + Sandisk iXpand flashku.

    EDIT: to samozřejmě pokud to opravdu musí být Apple, jinak bych vřele doporučil Samsung Galaxy S9 (dá se koupit zabalený - nový - s 2 letou zárukou - už za 12.900,- Kč a ve srovnání s iP 7 nebo iP6s Plus je to prostě novoučký Mercedes proti ojeté Škodovce, nic proti Škodovce, ale ...... nový Meďour je prostě nový Meďour) 🙂

    32gb nebo 128gb? #42517

    Dobry den, nevim jestli to bude jeste nekdo cist, kazdopadne ja se taky nemohla rozhodnou jaky telefon, nakonec jsem si poridila variantu 128gb a uprimne je to mozna az moc 😀 telefon je novy takze zatim nemam moc fotek, ale mam tyto aplikace:
    facebook, messenger, instagram, snapchat, netflix, snow, jizdni rady, aliexpress, vinted, prace za rohem, imovie, spotify

    Fotek mam dohromady 117 a moje pamet je zaplnena 12,5 gb ze 128 :Ddd

    32gb nebo 128gb? #42520

    no, ono stačí pár písniček, sem tam nějaká hra, fotit asi budete také čím dál víc a ještě vám 128 GB bude "tak,tak" 🙂

    32gb nebo 128gb? #42525

    Já mám po sedmi letech na cloudu asi 42gb fotek (cca 6000ks),záleží jak dlouho ho uvažujete vlastnit,na 2 roky bych řekl že ta 32gb verze stačí pak si kdyžtak pořídit něco většího nebo jiného.....

    32gb nebo 128gb? #42532

    za 7 let 6k fotek je celkem malá produkce, to samozřejmě není výtka nebo hanění, jen prosté konstatování, že záleží na každém jak co používá.
    Ale rozhodně není nic horšího než to, když si koupíte mobil bez paměťovky a kvůli místu si pak ani nemůžete nainstalovat mapu, nebo apku nebo přidat další oblíbené písničky.

Odpověď na: 32gb nebo 128gb?

celý text

.