Zavřít reklamu
  • Apple ID #2908

    Ahoj, nějak se mi podařilo zapomenout heslo k Apple ID a dopracoval jsem to až tak, že musím čekat 14 dní, než mi pošlou mail/zavolají. Předpokládám, že se budou ptát na bezpečnostní otázky, na které jsem nejspíše zapomněl odpovědi a kreditní kartu, kterou jsem měl s tímto účtem spojenou, tu jsem pro změnu ztratil. 😆 Tak se chci zeptat, jestli je nějaká možnost, že se mi účet obnoví, protože jsem si koupil nový model a nahrál do něj přes počítač zálohu, ale jelikož nevím to heslo k Apple ID, tak se nemůžu přihlásit do App storu a tím pádem stáhnout žádné aplikace, stejně tak nemůžu smazat všechna data a přihlásit se přes nové apple ID, protože k odhlášení a smazání dat to potřebuje to heslo. Je to takový začarovaný kruh. Chci se zeptat, jestli se někomu nestalo to samé a jak se bude pokračovat. Nechci, aby mi tu ležel telefon za x tisíc a byl nepoužitelný, protože ani vrátit ho údajně nemůžu, když v něm mám svá data a v iWantu a podobných mi řekli, že bez Apple ID to prostě nijak nepůjde. Díky za odpověď.

Odpověď na: Apple ID

celý text

.