Zavřít reklamu
  • Kam pokládat iPhone #2886

    Většina z nás vlastní (chytrý) telefon. Zajímá mě, kam ho normálně pokládáte - jestli ho prostě necháte ležet na stole, na nějakou podložku... Kde normálně necháváte telefon, když jste doma a nepoužíváte ho?

    Kam pokládat iPhone #11077

    Doma normálně nosím iPhone vždy v kapse, jen pokud sedím u svého pracovního stolu tak si ho vyndám a položím vedle notebooku, protože ho často používám... A vždy když ho položím někam (i na svůj stůl, i na postel, kamkoliv) položím ho na "ponožku", ve které ho nosím nebo jen tak v "ponožce"...
    vypadá to takhle:


    A přesně takhle ho pokládám vždy! Jediná výjimka, kdy ho někam položím bez "ponožky" je když ho pokládám na bezdrátovou nabíječku na nočním stolku v noci...

    Dělám to takto kvůli tomu že se mi strašně líbí jak můj iPhone 8 vypadá (hlavně skleněná záda) a nechci ho vrazit do jakéhokoliv obalu... Tímto způsobem docílím krásného vzhledu, když ho používám a také je nejtenčí jak může vůbec být, jelikož každý obal je nějaká tloušťka navíc a zároveň je pořád chráněný... Takže je i po skoro roce neustále bez škrábanců a nemusím ho nosit v ošklivém obalu...

    Doufám, že jsem odpověděl na vaši otázku...

    Kam pokládat iPhone #11078

    chief píše:
    Většina z nás vlastní (chytrý) telefon. Zajímá mě, kam ho normálně pokládáte - jestli ho prostě necháte ležet na stole, na nějakou podložku... Kde normálně necháváte telefon, když jste doma a nepoužíváte ho?

    ty jo, to jako fakt? 😎

Odpověď na: Kam pokládat iPhone

celý text

.