Zavřít reklamu
  • iPhone 7 – neustále ho reštartuje #2872

    Ahojte, Mám taký problém že jedného dňa na praxi sa mi stala s mojím iPhonom taká vec. Končili sme a som vytiahol že pozriem čo je nové. Uvidel som že je úplne prasknuté tlačítko home button. Normálne je z neho odštiepené. A bol vypnutý tak som ho skusil zapnúť a naskočilo logo Applu a potom ho vyplo a znova a vkuse sa to opakovalo. Neviete čo stým môže byť? ďakujem za čo najskoršiu odpoveď :) Kvôli tlačítku nejde celý mobil... Ak by ste vedeli, mali s tymto skusenosti tak mám otázky že kolko by stála oprava, pretože mi v servise povedali že si mám pripraviť 300€, ale nebol som ešte v origo Apple servise alebo skôr v iStores. Je možné to opraviť zase tak aby to fungovalo ako predtým? Lebo som počul o tom unikátnom spárovaní že po výmene home buttona by nefungovalo ani Touch ID ani vlastne funkcia naspäť.

    iPhone 7 – neustále ho reštartuje #11042

    Ahoj
    Nevím jestli ti pomohu, ale myslím si, že to nevyřeší jen oprava homebuttonu, protože to je jen senzor, který se zapne až poté co zapneš telefon, a navíc pokud by to byl jen hb a asi i Taptic Engine tak by měl telefon naběhnout a hodit hlášku o tom že tlačítko potřebuje servis a nabídnout virtuální náhradu. Z toho důvodu se obavám že telefon dostal asi celkově velkou ránu a mohlo se rozbít i něco jiného. Jinak ohledně párování Touch ID už podle mě není problém pokud to dás do istore.

    iPhone 7 – neustále ho reštartuje #11043

    Mates_ píše:
    Ahoj
    Nevím jestli ti pomohu, ale myslím si, že to nevyřeší jen oprava homebuttonu, protože to je jen senzor, který se zapne až poté co zapneš telefon, a navíc pokud by to byl jen hb a asi i Taptic Engine tak by měl telefon naběhnout a hodit hlášku o tom že tlačítko potřebuje servis a nabídnout virtuální náhradu. Z toho důvodu se obavám že telefon dostal asi celkově velkou ránu a mohlo se rozbít i něco jiného. Jinak ohledně párování Touch ID už podle mě není problém pokud to dás do istore.

    Takže je možné že tým že to reštartuje neustále že není poškodené len Home Button? že by mohlo byť dačo s matičnou doskou alebo tak?

    iPhone 7 – neustále ho reštartuje #11044

    Necituj poslední příspěvek, je to zbytečné, když odpovídáš na něj a fórum se stává nepřehlednějším. ❗

    Doporučuji návštěvu servisu, autorizovaný ti řekne více, ale počítej s opravou typu: Výměna celé desky a předního panelu = nesmyslný ranec! To je pak lepší tento prodat na díly a koupit jiný.
    Neautorizovaný servis se může podívat na desku, ale Home button ti "opraví" (rozuměj vymění) jen servis autorizovaný. Pokud by byla vada na desce, dá se telefon zprovoznit a ovládat pomocí Assistive touch.

    iPhone 7 – neustále ho reštartuje #11045

    S výměnou desky bych to viděl na minimálně 300-400€+ten homebutton. Souhlasil bych s mike-biker, protože nový ip7 koupíš za cca 530€ (Nevím jakou variantu chceš tak beru základ) a stejnou částku dáš za opravu. Starý iPhone na díly určitě někdo koupí za zhruba 100€(nevím jak se ceny těchto rozbitych iPhonu pohybují). Ale měl by jsi za 430€ novej

    iPhone 7 – neustále ho reštartuje #11046

    A kebyže ho chcem predať na diely nemôže ho niekto potom opraviť a používať moje fotky dáta a použiť ich vo svoj prospech, aby ma neokradli.

    iPhone 7 – neustále ho reštartuje #11047

    Musíš ho na dálku vymazat prostřednictvím webového rozhraní.

Odpověď na: iPhone 7 – neustále ho reštartuje

celý text

.