Zavřít reklamu
  • face id #2870

    prosím o radu, resp. info: nějak se nemůžu nikde dočíst, jak je to přesně s odemykáním telefonu, který ma FID... jde mi o to, že hodně často mám telefon položený na stole, dál od sebe a když se potřebuju na něco podívat, tak mám nastavený otisk na ukazováček, zmáčknu a odemknu, aniž bych musela brát telefon do ruky (např. při vaření, nebo nějaké práci, kdy nemám úplně čisté ruce...) to asi nyní předpokládám nejde, aby telefon sejmul můj obličej, musím ho vzít do ruky před obličej, že? a druhá věc... nyní když si vezmu telefon do ruky, rozsvítí se mi displej a já vidím notifikace, které si můžu přečíst, ale telefon neodemykám, telefon s FID ve chvíli kdy se na telefon podívám, tak se hned odemkne a už musím notifikace stahovat z banneru, případně rovnou vlézt do aplikace? lze se v tomto případě na telefon podívat aniž by se odemkl? moc díky za info, je mi jasné, že do budoucna se stejně nevyhnu přechodu na FID, stejně jako chybějícímu jacku na sluchátka (a taky jsem si už jakž takž zvykla - co mi zbývá ), ale zatím ještě tady na chvilku ta možnost je...

    face id #11038

    K prvnímu případu, bohužel, to je pro mě jediná nevýhoda Face ID. Ale není potřeba být přímo nad mobilem, stačí se trochu nahnout a senzory obličej zachytí. Je to o zkoušení, ale někdy mě i překvapí, kdy už to obličej vezme.

    U toho druhého tě potěším. Než se telefon odemkne, jsou všechny notifikace uzamčené (je vidět jen z jaké aplikace daná notifikace přišla). Když Face ID zaznamená obličej, odemknou se i notifikace a jdou přečíst jako na starších iPhonech. Z této obrazovky se pak dostaneš přejetím zespoda nahoru.

Odpověď na: face id

celý text

.