iPhone XS Max - Virtuální realita?

aplikace a hry, návody a triky, příslušenství
rawi1337

iPhone XS Max - Virtuální realita?

Příspěvekod rawi1337 » čtv 11. říj 2018 11:33:53

Zdravíčko. Pořídil jsem si iPhone XS Max a rád bych vyzkoušel virtuální realitu. Jenže jsem nepotkal zatím žádné VR brýle, které by podporovaly úhlopříčku 6,5". Neměl by někdo tip na správný kompatibilní model brýlí, třeba z vlastní zkušenosti? Děkuji, přeji hezký den.

EDIT: Samozřejmě třeba bych si i brýle s takovou úhlopříčkou vygooglil, ale přesto bych rád nějaké tipy od zkušenějších. Nejsem si jist jak to je s kompatibilitou Android/iOs, jestli se brýle nějak dělí a tak. Takže celkově bych byl rád, jestli má někdo zkušenosti a doporučí mi VR brýle přímo pro iPhony.
elliotthiago

Re: iPhone XS Max - Virtuální realita?

Příspěvekod elliotthiago » úte 30. říj 2018 7:35:50

Most of the new phones' performance enhancements stem from the A12 Bionic processor. The 7nm chip has six.7 billion transistors associated an 8-core dedicated machine-learning engine to analyze neural network knowledge to work out whether or not to run processes on the central processor, GPU, or neural engine. Assignment Writing Service | AssignmentClock.com. Apple same the A12 will method five trillion operations per second, compared to 600 billion operations with the A11 chip.

Zpět na „iPhone“