Zavřít reklamu
  • Notifikace na zamčené obrazovce #2817

    Dobrý den. Přešel jsem na iOS a potýkám se s jedním problémem který nevím jestli je způsobem nějakou chybou nebo špatným nastavením. Týká se to notifikaci. Pokud mi přijde např. email, vezmu telefon do ruky a vidím na displeji notifikaci příchozího emailu... Pokud odemknu telefon svajpnutim nahoru ale neotevru email ale něco jiného, očekával bych že telefon ví že jsem ještě nereagoval na notifikaci a dělal jsem něco jiného.. Tím pádem nechá notifikaci na zamčené obrazovce.. Místo toho ale přesune notifikaci do oznamovacího centra.. To je ale nutné otevřít svajpnutim a to mě nevyhovuje.. Je možné nějak přinutit iphone x ios12 aby nepřesouval notifikace na které nezareaguji do centra oznámení ale nechal je na zamykací obrazovce? Moc díky

    Notifikace na zamčené obrazovce #10913

    Myslím si, že to nastavit nelze. Telefon to bere tak, že pokud si jednou viděl notifikaci na zamčené obrazovce (a nereagoval si), zkrátka už o ni víš, ale není pro tebe důležitá. Takže ji odstraní ze zamykací obrazovky, jakože už zhlédnutou. Pořád tě upozorňuje třeba červeným číslem u ikonky emailu. Jinak starší oznámení lze zobrazit na zamykací obrazovce tažením nahoru (ne tažením té spodní čárky u X).

Odpověď na: Notifikace na zamčené obrazovce

celý text

.