Zavřít reklamu
  • Bluetooth – sluchátka + hodinky #2781

    Dobrý den mám takový menší problém s párováním Airpods a Apple Watch 3 Po zakoupení sluchátek jsem standardně rozbalil krabičku otevřel sluchátka a na starém mobilu iPhone 6s mi hnedka na displej vyskočila hláska párování obrázek sluchátek a jak se paruji funkčnost v pořádku žádný problém to samé u hodinek parovani v pořádku všechno funguje pak jsem ale přešel na novější telefon iPhone X a zde je problém když otevřou krabičku iPhone X vůbec nereaguje jako 6sko jenom v nastavení - Bluetooth vidím airpods když na to kliknu píše připojeno vyndam sluchátko dam do uši a píše nepripojeno a telefon sluchátka nevidí čas od času tam problikne připojeno a sluchátka hrajou ale jenom někdy a to samé mi to děla u hodinek párování přes aplikaci watch v pohodě ale občas se Bluetooth rozhodne hodinky odpojit a zas připojit zkoušel jsem samostatne hodinky i sluchátka a žádný problém přes hodinky hrajou sluchátka normálně telefon jsem několikrát reinstaloval přes ITunes přes kabel do továrního nastavení zkoušel jsem i sluchátka v jiných iPhonech a všude funguji jak mají naka rada či zkušenost ?

    Bluetooth – sluchátka + hodinky #10825

    Majklvdk píše:
    Dobrý den mám takový menší problém
    s párováním Airpods a Apple Watch 3

    Po zakoupení sluchátek jsem standardně rozbalil krabičku otevřel sluchátka a na starém mobilu iPhone 6s mi hnedka na displej vyskočila hláska párování obrázek sluchátek a jak se paruji funkčnost v pořádku žádný problém to samé u hodinek parovani v pořádku všechno funguje pak jsem ale přešel na novější telefon iPhone X a zde je problém když otevřou krabičku iPhone X vůbec nereaguje jako 6sko jenom v nastavení - Bluetooth vidím airpods když na to kliknu píše připojeno vyndam sluchátko dam do uši a píše nepripojeno a telefon sluchátka nevidí čas od času tam problikne připojeno a sluchátka hrajou ale jenom někdy a to samé mi to děla u hodinek párování přes aplikaci watch v pohodě ale občas se Bluetooth rozhodne hodinky odpojit a zas připojit zkoušel jsem samostatne hodinky i sluchátka a žádný problém přes hodinky hrajou sluchátka normálně telefon jsem několikrát reinstaloval přes ITunes přes kabel do továrního nastavení zkoušel jsem i sluchátka v jiných iPhonech a všude funguji jak mají naka rada či zkušenost ?

    tipoval bych to na problém BT v mobilu, podle mě je to na servis (záruka, výměna)

    Bluetooth – sluchátka + hodinky #10826

    Bukin píše:

    Majklvdk píše:
    Dobrý den mám takový menší problém
    s párováním Airpods a Apple Watch 3

    Po zakoupení sluchátek jsem standardně rozbalil krabičku otevřel sluchátka a na starém mobilu iPhone 6s mi hnedka na displej vyskočila hláska párování obrázek sluchátek a jak se paruji funkčnost v pořádku žádný problém to samé u hodinek parovani v pořádku všechno funguje pak jsem ale přešel na novější telefon iPhone X a zde je problém když otevřou krabičku iPhone X vůbec nereaguje jako 6sko jenom v nastavení - Bluetooth vidím airpods když na to kliknu píše připojeno vyndam sluchátko dam do uši a píše nepripojeno a telefon sluchátka nevidí čas od času tam problikne připojeno a sluchátka hrajou ale jenom někdy a to samé mi to děla u hodinek párování přes aplikaci watch v pohodě ale občas se Bluetooth rozhodne hodinky odpojit a zas připojit zkoušel jsem samostatne hodinky i sluchátka a žádný problém přes hodinky hrajou sluchátka normálně telefon jsem několikrát reinstaloval přes ITunes přes kabel do továrního nastavení zkoušel jsem i sluchátka v jiných iPhonech a všude funguji jak mají naka rada či zkušenost ?

    tipoval bych to na problém BT v mobilu, podle mě je to na servis (záruka, výměna)

    Nerekl bych ze BT je spatny protoze cokoliv jineho co mam pres BT funguje normalne s dobre bez vypadku

Odpověď na: Bluetooth – sluchátka + hodinky

celý text

.