Zavřít reklamu
  • iPhone 3GS recovery mode #2688

    Dobrý den, potřeboval bych poradit ohledně zpřístupnění mého starého iPhonu 3GS, který bych moc rád aktivoval. více: dự án sun 31 láng hạ, dự án sun quảng an tây hồ Když zapojím iP do nabíječky, tak se mi začne nabíjet a po nějaké chvíli mi tam skočí obrázek kabelu USB ---> iTunes (Recovery mode). Tak jsem poté reagoval dle postupu obr. vzal kabel a připojil ho k počítači. Vždy mi to začne ukazovat (zařízení USB nebylo rozpoznáno), přesněji (Zařízení bylo zastaveno, protože oznámilo potíže. (Kód 43)) Zkoušel jsem i jiné kabely, jiný počítač, odinstalovat a nainstalovat znovu ovladač ale hlásí mi to pořád ZAŘÍZENÍ USB NEBYLO ROZPOZNÁNO. iPhone zůstává pořád v recovery modu. Prosím, je nějaká možnost jak aktivovat opět iPhone a obejít iTunes připojení, když mi nereaguje USB? Dodávám, že iTunes mám aktuální USB kabel originální od Applu iPhone 3GS byl dříve jailbreknutý více: dự án sun 31 láng hạ příjemný zbytek dne,

    iPhone 3GS recovery mode #10598

    Zdravím,
    jestli si správně pamatuji, tak tohle je chyba ovladače USB ve Windows. Zkusil bych ve správci zařízení přeinstalovat (odinstalovat a znovu nainstalovat) ovladače USB.

    iPhone 3GS recovery mode #39327

    Thanks so much for sharing this awesome info! <a href=https://www.abb567.com/blog>폭풍에이전시블로그</a>I am looking forward to see more posts from you! Check out our websites,

    iPhone 3GS recovery mode #39444

    ja som mal podobny problem, pomohol soft 3utools a fen, ano fen - zahrial som tlf do extremnej teploty a nabehol restore, postup je aj niekde na youtube

Odpověď na: iPhone 3GS recovery mode

celý text

.