Zavřít reklamu
  • X nebo Xs #2674

    Tak co myslíte? Jaký je Váš názor na Xs v porovnání s výročním modelem X?

    X nebo Xs #10555

    řekl bych to jednoduše, pokud mám iPhone X , tak nevidím jediný důvod proč přecházet na Xs nebo Xs Max.
    Pokud jsem vlastníkem staršího zařízení (6s,7 atd..) tak bych rozhodně šel do iPhone Xr. Plně dostačuje a peníze za Xs nebo Xs Max bych považoval za zbytečně vyhozené. Navíc se mi líbí u Xr že je na výběr z více barev. Letos nic extra teda 😉

    X nebo Xs #10556

    Já budu přecházet z iP 8 Plus na iP Xr. Je super že má režim portrét i s jednou čočkou. Stejně jako to má Google Pixel.

    X nebo Xs #10557

    Jak už jsem říkal ve vedlejším topicu, XR super ale proč nema 3D touch??? Hodne zasadni věc a telefon pro me ztratil vyznam

    X nebo Xs #10558

    Já bych to oželel , stačí mi haptická odezva . že bych to používal na nějaké aplikace na ploše to asi ne spíš sem to využíval při zapínaní světla atp... prostě v centru 🙂

    X nebo Xs #10559

    Rozumová volba bude Xr. Kdo neřeší prachy a má starší telefon, půjde do Xs, případně Xs Max.
    Tam by teoreticky mohlo stačit 64GB a používat iCloud. Kdo je opravdový nadšenec, tak zvolí Xs Max s 512GB za pouhých 43.500. 🙂
    Ale věřím, že tyto telefony po Vánocích klesnou pod 40.000.

    X nebo Xs #10560

    micalin píše:
    Jak už jsem říkal ve vedlejším topicu, XR super ale proč nema 3D touch???

    Přesně tak! Proč nemá iPhone Xr 3D Touch? A proč nemá ani dva foťáky? Proč neumí tu skvělou novou fičuru "depth" při focení? Proč nemá rámeček z nerezu a vůbec, proč nemá ani OLED displej! Skandál. Zkrátka bych chtěl, aby ten nejlevnější model byl stejně vybavený, jako ten nejdražší 😀

    Ne, teď vážně. Už měsíce se píše na různých serverech, že Apple pravděpodobně bude od 3D Touch ustupovat (cena neúměrně vysoká tomu, kolik lidí to používá), tak tu nedělejte, že jste tak překvapení 😉

    3D Touch se mi líbí - líbí se mi, jak to mají vymakané, včetně té haptické odezvy a animace, která se mění s nárustem tlaku... Ale pro mě to teda ta zásadní věc na iPhonu není. Rozšířené nastavení v ovládacím centru (jas svítilny a podobně) budou fungovat místo stlačením displeje delším dotykem.

    Můj důvod, proč si iP Xr nekoupím je jeho velikost. Líbí se mi menší Xs nebo loňské X.

Odpověď na: X nebo Xs

celý text

.