Zavřít reklamu
  • Pokles ceny iPhonu 8 po vydání nových #2662

    Dobrý den, zvažuji koupi nového telefonu a přemýšlím právě o iPhonu. Nemám ale na nový model a tak si chci koupit nějaký starší. Velikostí paměti a cenou mi vyhovuje iPhone 7 128GB, ale zase si říkám, že by bylo lepší koupit si novější iPhone 8. Jeho 64GB varianta na Alze momentálně stojí stejně jako starší iPhone 7 a tak by byl novější model asi poněkud rozumnější volba. Jsem ale zvyklý mít v telefonu hodně věcí a tak se bojím, že by mi 84GB nestačilo a neboť iPhone 8 není ve variantě 128GB, ale jen 256GB, který stojí cca. 23 500 a to už přesahuje můj rozpočet určený na koupi telefonu, tak jsem se chtěl zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s vývojem ceny předešlých modelů po tom, co Apple vydal jejich nástupce. Předem děkuju všem za odpověď.

    Pokles ceny iPhonu 8 po vydání nových #10543

    před rokem hned během představení iphone 8 a X skočila cena u sedmiček o 5tis. dolů, předpokládám, že zítra to bude úplně stejně, snad 🙂

    Pokles ceny iPhonu 8 po vydání nových #10544

    Mám IPX 64gb, všechny fotky a videa mám na iCloudu, tudíž mám stále volných cca 38gb a to tam mám spoustu hudby a aplikací. Takže pokud tuto verzi tak není problém iCloud 200gb za 79kc nebo 50 myslím za 29kc. Což je úplně v pohodě.

Odpověď na: Pokles ceny iPhonu 8 po vydání nových

celý text

.