Zavřít reklamu
  • iPhone 3GS recovery mode – POMOC #2658

    Dobrý den, potřeboval bych poradit ohledně zpřístupnění mého starého iPhonu 3GS, který bych moc rád aktivoval. Když zapojím iP do nabíječky, tak se mi začne nabíjet a po nějaké chvíli mi tam skočí obrázek kabelu USB ---> iTunes (Recovery mode). Tak jsem poté reagoval dle postupu obr. vzal kabel a připojil ho k počítači. Vždy mi to začne ukazovat (zařízení USB nebylo rozpoznáno), přesněji (Zařízení bylo zastaveno, protože oznámilo potíže. (Kód 43)) Zkoušel jsem i jiné kabely, jiný počítač, odinstalovat a nainstalovat znovu ovladač ale hlásí mi to pořád ZAŘÍZENÍ USB NEBYLO ROZPOZNÁNO. iPhone zůstává pořád v recovery modu. Prosím, je nějaká možnost jak aktivovat opět iPhone a obejít iTunes připojení, když mi nereaguje USB? Dodávám, že iTunes mám aktuální USB kabel originální od Applu iPhone 3GS byl dříve jailbreknutý příjemný zbytek dne, madfoolstv

    iPhone 3GS recovery mode – POMOC #10537

    Zkus strcit nejdriv do zasuvky podrzet tlacitka nez se objevi iTunes logo >> zapojit do pocitace .Doufam ze tam nemas antivirus . Jinak kdyz reinstalujes iTunes > toto musis odebrat tez coz znamena ze nestaci odebrat jen iTunes > :

    1.Apple Software Update
    2.Apple Mobile Device Support
    3.Bonjour
    4.Apple Application Support 32-bit
    5.Apple Application Support 64-bit

Odpověď na: iPhone 3GS recovery mode – POMOC

celý text

.