Zavřít reklamu
  • Dilema iPhone 8 Plus nebo iPhone X #2621

    Zvažuji pořízení nového "stroje", mám IP 6S 100% spokojenost, ale je čas se posunout dál. Prosím o klady/zápory mezi výše zmíněnými "stroji".

    Dilema iPhone 8 Plus nebo iPhone X #10426

    Wait.

    Sám mám 6s od počátku její dostupnosti v ČR, stále max spokojen, ale počkám si na nový model, snad mě utvrdí a půjdu utratit dalších pár desítek tisíc. 🙄 😀
    Rozhodně bych, být tebou, počkal na nový model, když uvažuješ o desítce, peníze nejsou problém, takže bych těch pár dní počkal do konference na představení nového modelu a šel bych do toho nejnabušenějšího 😀

    Dilema iPhone 8 Plus nebo iPhone X #10427

    Já jsem přešel z iPhone X na 8Plus. Používám velmi často fotoaparát a tak jsem chtěl co největší displej. U iP X byl pro mne moc malý. Také z důvodu rychlejšího odemknutí pomoci otisku prstu a také o dost větší vydrži baterie.

    Dilema iPhone 8 Plus nebo iPhone X #10428

    Já jsem přešel z iPhone X na 8Plus. Používám velmi často fotoaparát a tak jsem chtěl co největší displej. U iP X byl pro mne moc malý. Také z důvodu rychlejšího odemknutí pomoci otisku prstu a také o dost větší vydrži baterie.

    Přesně tak to jsou i mé poznatky, navíc mě odrazuje ten OLED u X.

    Prozatím vede IP 8 Plus. Uvidime možná jsem přihodí poznatek i někdo další.

    Dilema iPhone 8 Plus nebo iPhone X #10429

    Tuto otázku jsem dlouho řešil na začátku roku, nakonec jsem se rozhodl pro 8Plus, jelikož jsem nevěřil novým věcem na X (faceID,Oled atd) a zatím nelituju. 8Plusko je za mě skvělá volba.

    Dilema iPhone 8 Plus nebo iPhone X #10430

    Já bych si 8plus nikdy nekoupil, je to pro mne příliš velké pádlo. Jako vážně, musel bych si koupit s tím iPhonem i několik nových kalhot (s véélkými kapsami), protože už iP7 v kapse dost cítím. U všech iPhonů mám často problémy s otiskem prstů, zvláště když se potím, nebo umyji (a vysuším) ruce, ale i jindy z nepochopitelných důvodů. Proto bych naopak ocenil Face ID. Zároveň se mi líbí ovládání iOS pomocí gest.
    Jak píše někdo nade mnou, počkal bych do záříjové konference. I kdyby si nekoupil nejnovější model, tak určitě klesne cena iPX, kterých bude na skladě ještě dost.

    Dilema iPhone 8 Plus nebo iPhone X #10431

    Měl jsem to stejný co ty, přechod z IP6s (100% spokojenost) a vůbec jsem nepřemýšlel nad 8+ nebo X, vzal jsem hned X a udělal jsem výborně rozhodnutí, protože pokračuji ve spokojeném a bezproblémovém používání. Displej je luxusní, výdrž v pohodě na iPhone a foťák je exkluzivní. Samozřejmě každý má jinou potřebu a já prostě na ty giga obrovský mobily nejsem. Navíc (nechápu názor výše) má IPX displej větší jak 8+!! FaceID je přesný a velmi rychlý, pozná mě i když mám sluneční brýle. Já být tebou počkám co představí Apple a když by tě to nějak nenadchlo tak běž do X.

    Dilema iPhone 8 Plus nebo iPhone X #10432

    Twisi píše:
    Měl jsem to stejný co ty, přechod z IP6s (100% spokojenost) a vůbec jsem nepřemýšlel nad 8+ nebo X, vzal jsem hned X a udělal jsem výborně rozhodnutí, protože pokračuji ve spokojeném a bezproblémovém používání. Displej je luxusní, výdrž v pohodě na iPhone a foťák je exkluzivní. Samozřejmě každý má jinou potřebu a já prostě na ty giga obrovský mobily nejsem. Navíc (nechápu názor výše) má IPX displej větší jak 8+!! FaceID je přesný a velmi rychlý, pozná mě i když mám sluneční brýle. Já být tebou počkám co představí Apple a když by tě to nějak nenadchlo tak běž do X.

    iP8 Plus má výrazně větší displej než X. Porovnej je někde v obchodě. Otevři si fotoaparát nebo fotografie a budeš vidět ten rozdíl. Je velký. iP X displej je taková nudle, kdežto na iP 8 Plus je fotka větší a přirozenější. Ale pokud bych nepreferoval fotky a foťák tak bych šel také do X. I když bych se trochu bál vypálení displeje tak po půl roce.

    Dilema iPhone 8 Plus nebo iPhone X #10433

    I když bych se trochu bál vypálení displeje tak po půl roce.

    To mě na celé věci zajímá nejvíce, jak vlastně vypadá displej X po cca. těch 10 měsících co je na trhu?

Odpověď na: Dilema iPhone 8 Plus nebo iPhone X

celý text

.