Zavřít reklamu
  • Iphone 7, nefunkční mikrofony #2582

    Zdravím, Vlastním Iphone 7 32gb a nefunguje ani jeden ze tří mikrofonů(přední kamera, zadní kamera, a normální), vzhledem k tomu, že nefunguje ani jeden tak bych se příkláněl spíš k software chybě než k hardwarové .. Snažil jsem se to googlit, a našel jsem článek v kterém psali o tom, že některé Iphony 7 měli tyto problémy po Aktualizaci na nejnovější IOS. Popisovali tam právě nefunkční mikrofony a neschopnost dát hovor na reproduktor..(šedivé tlačítko) Bohužel se to shoduje s mými příznaky, tudíž se bojím že jsem jeden z té hrstky "postižených" (+ nejde spustit diktafon a nefunguje sluchátko..) Tak bych se chtěl zeptat, jestli už to někdo neřešil popřípadě nemá nějaké užitečné rady? Za každou radu nebo postřeh budu vděčný a předem děkuju.

    Iphone 7, nefunkční mikrofony #10364

    Tak nejprve bych zkusil vypnout a zapnout a Reset pro případ, že by to byla nějaká softwarová chyba, ale moc tomu nevěřím... Nefunkčnost všech tři je pravděpodobně způsobena nějakým špatným kontaktem spíše než softwarovou chybou nebo malfunkcí mikrofonů (je nepravděpodobné že by selhaly všechny tři najednou...). O tomto problému jsem našel něco na ifixit.com (https://www.ifixit.com/Answers/View/478188/Microphone+not+working+on+iPhone+7.+(Phone+Calling+and+Siri) takže bych vám doporučil návštěvu autorizovaného servisu... Nejlepší zkušenost mám s iStyle...

    Iphone 7, nefunkční mikrofony #10365

    Jsem si na 99% jist, že se jedná o běžný hardwarový problém na základní desce. V tomto článku jsme tuto závadu podrobně popsali. Pokud máte zájem, ozvěte se. Uděláme levněji.

    Iphone 7, nefunkční mikrofony #10366

    service1 píše:
    Jsem si na 99% jist, že se jedná o běžný hardwarový problém na základní desce. V tomto článku jsme tuto závadu podrobně popsali. Pokud máte zájem, ozvěte se. Uděláme levněji.

    Musím se zde podělit se zkušeností a opravou základové desky iPhone 7 (oprava audiočipu na základové desce), po dlouhém hledání na internetu jsem se naštěstí dostal k tomuhle fóru, kde jsem našel komentář Service1. Telefon jsem zaslal poštou, jakmile zásilka dorazila, dostal jsem informaci o přijmutí zařízení, proběhla diagnostika - potvrzení ceny - oprava a odeslání zařízení druhý den od příjmu zpátky na mou adresu. Telefon stále funguje a jsem nadmíru spokojen. Děkuji moc za tohle forum, ceny konkurence jsou skoro 2x vyšší.

    Iphone 7, nefunkční mikrofony #10367

    MartinnN píše:

    service1 píše:
    Jsem si na 99% jist, že se jedná o běžný hardwarový problém na základní desce. V tomto článku jsme tuto závadu podrobně popsali. Pokud máte zájem, ozvěte se. Uděláme levněji.

    Musím se zde podělit se zkušeností a opravou základové desky iPhone 7 (oprava audiočipu na základové desce), po dlouhém hledání na internetu jsem se naštěstí dostal k tomuhle fóru, kde jsem našel komentář Service1. Telefon jsem zaslal poštou, jakmile zásilka dorazila, dostal jsem informaci o přijmutí zařízení, proběhla diagnostika - potvrzení ceny - oprava a odeslání zařízení druhý den od příjmu zpátky na mou adresu. Telefon stále funguje a jsem nadmíru spokojen. Děkuji moc za tohle forum, ceny konkurence jsou skoro 2x vyšší.

    Zdravím, a jaká je tedy u Service1 cena? Kdyby mě to po záruce postihlo, tak abych věděl. Díky

    Iphone 7, nefunkční mikrofony #10368

    AndrewMX píše:

    MartinnN píše:

    service1 píše:
    Jsem si na 99% jist, že se jedná o běžný hardwarový problém na základní desce. V tomto článku jsme tuto závadu podrobně popsali. Pokud máte zájem, ozvěte se. Uděláme levněji.

    Musím se zde podělit se zkušeností a opravou základové desky iPhone 7 (oprava audiočipu na základové desce), po dlouhém hledání na internetu jsem se naštěstí dostal k tomuhle fóru, kde jsem našel komentář Service1. Telefon jsem zaslal poštou, jakmile zásilka dorazila, dostal jsem informaci o přijmutí zařízení, proběhla diagnostika - potvrzení ceny - oprava a odeslání zařízení druhý den od příjmu zpátky na mou adresu. Telefon stále funguje a jsem nadmíru spokojen. Děkuji moc za tohle forum, ceny konkurence jsou skoro 2x vyšší.

    Zdravím, a jaká je tedy u Service1 cena? Kdyby mě to po záruce postihlo, tak abych věděl. Díky

    Dobry den. Mate sz

    Iphone 7, nefunkční mikrofony #10369

    AndrewMX píše:

    MartinnN píše:

    service1 píše:
    Jsem si na 99% jist, že se jedná o běžný hardwarový problém na základní desce. V tomto článku jsme tuto závadu podrobně popsali. Pokud máte zájem, ozvěte se. Uděláme levněji.

    Musím se zde podělit se zkušeností a opravou základové desky iPhone 7 (oprava audiočipu na základové desce), po dlouhém hledání na internetu jsem se naštěstí dostal k tomuhle fóru, kde jsem našel komentář Service1. Telefon jsem zaslal poštou, jakmile zásilka dorazila, dostal jsem informaci o přijmutí zařízení, proběhla diagnostika - potvrzení ceny - oprava a odeslání zařízení druhý den od příjmu zpátky na mou adresu. Telefon stále funguje a jsem nadmíru spokojen. Děkuji moc za tohle forum, ceny konkurence jsou skoro 2x vyšší.

    Zdravím, a jaká je tedy u Service1 cena? Kdyby mě to po záruce postihlo, tak abych věděl. Díky

    Tento “inzerát” a následná super recenzia je viac ako podozrivá, dajte si pozor, je viac než iste, že si tu recenziu napísali sami z iného účtu. Možno sú spoľahliví ale aj tak by som radšej verí autorizovaným servisom 😊 pekný deň

    Iphone 7, nefunkční mikrofony #10370

    Iphone 7, mikrofon je rozbitý, měli byste jej přivést do záručního centra, zjistí chybu a opraví vás.
    stick rpg 2

    Iphone 7, nefunkční mikrofony #10371

    Tento “inzerát” a následná super recenzia je viac ako podozrivá, dajte si pozor, je viac než iste, že si tu recenziu napísali sami z iného účtu. Možno sú spoľahliví ale aj tak by som radšej verí autorizovaným servisom 😊 pekný deň

    Dobrý den. Zveme vás navštívit náš Instagram https://www.instagram.com/service1.cz/
    A YouTube https://www.youtube.com/channel/UCj-D5JXpN9OpKghTBoc8qeA (na který moc casu nemáme)
    Tady dělíme se svoji práce.
    Rádi podělíme se s vámi jakýkoli důkazem a prosíme vás navštívit náš servis osobně 😉

    Ohledně autorizovaných servisu mužů vám říct že pokud mate telefon v záruce a mate zálohu dat tak určíte, jdete k nim a dostanete novy kus. Jestliže iPhone je po záruce, tak vám nabídnout program exange but novu základní desku za cenu která bude skoro stejná jak novy iPhone. Autorizované servisy neopravuji základní desky, dělají jen výměnu komponent.
    Tady https://www.iopravna.cz/ceniky-a-sluzby/ cenik AAS

    Iphone 7, nefunkční mikrofony #10372

    Dobrý den, tak ako dopadla oprava? zaujíma ma cena takejto práce tiež mi nefunguju mikrofony. dakujem

    Iphone 7, nefunkční mikrofony #41352

    feruso222 píše:
    Dobrý den, tak ako dopadla oprava? zaujíma ma cena takejto práce tiež mi nefunguju mikrofony. dakujem

    Cena je ted 2300Kc. Vsechne telefony, ktere jsme dostaly, jsou opravene a odeslane majitelum.

Odpověď na: Iphone 7, nefunkční mikrofony

celý text

.