Zavřít reklamu
  • Nejde volať na slovenské čísla bez predvoľby #2538

    Ahojte, vrátil som sa z dovolenky v Grécku pred pár dnami a nejde mi volať na slovenské čísla bez predvoľby. Kontakty sa mi prehodili tak že sú po dvoch číslach ( Príklad - 09 19 32 80 44) A aj ked dám nové číslo, tak tam dáva tie medzery. Ked na to číslo zavolám tak mi to hovor ukončí alebo mi začne niečo rozprávať (zrejme po grécky)... Vypadá to akoby si ten telefon myslel že som stále v Grécku, prosím vás, vie mi niekto poradiť čo s tým spraviť?

    Nejde volať na slovenské čísla bez predvoľby #10234

    Skús tvrdí reset.

    iPhone 6s a starší - držanie home button a tlačídla na vypínanie/zapínanie pokým sa neukáže apple logo
    iPhone 7 a novší - držanie tlačídla hlasitosti - a tlačidla na vypínanie/zapínanie pokým sa neukáže logo

    ak to nevýjde ísť do nastavení a hneď v prvom otvoriť Operátor ... tam sa zobraží automatický výber a ten vypnuť vybrať sieť manuálne a vyskúšaať potom ... ak to bude fungovať nechať to tak alebo znova prepnuť na automatický výber

    Niesom skúsenný v tomto ale niečo čo by možno mohlo pomôcť poprípade isť tento problém rieišiť s operátorom.

Odpověď na: Nejde volať na slovenské čísla bez predvoľby

celý text

.