Zavřít reklamu
  • Čištění displaye #2476

    Čau, mám iphone x a na kole si ho dávám do průhledné kapsy na brašně na kolo.. nevím jistě jestli to je od toho, ale na display, když je zhaslý a natočím ho proti světlu, nejde to vidět pokaždé, tak tam mám takovou trochu čáru, jak kdyby tam zůtalo kůsek té uměliny z té brašny na kolo... zkoušel sem to čistit ubrouskama, alpou na vatě, ale pořád to tam je... nevíte čím to vyčistit? sice to ničemu nevadí, ale mám ho nový a pěkně mě to tam se..

    Čištění displaye #10115

    cab62 píše:
    Čau, mám iphone x a na kole si ho dávám do průhledné kapsy na brašně na kolo.. nevím jistě jestli to je od toho, ale na display, když je zhaslý a natočím ho proti světlu, nejde to vidět pokaždé, tak tam mám takovou trochu čáru, jak kdyby tam zůtalo kůsek té uměliny z té brašny na kolo... zkoušel sem to čistit ubrouskama, alpou na vatě, ale pořád to tam je... nevíte čím to vyčistit? sice to ničemu nevadí, ale mám ho nový a pěkně mě to tam se.. 😀

    Nazdar, neviem ako to na tvojom displeji vyzerá ale skúsil by som Whoosh - čistím tým phone, macbook aj hodinky a je to fakt najlepšia vec na čistý displej - a to som ich vyskúšal veľa, krásne vyčistí a aj pomerne dlho vydrží čistý 🙂

Odpověď na: Čištění displaye

celý text

.