Zavřít reklamu
  • Touch ID #2446

    Dobrý den mám problém s Touch ID od výměny displeje mi nejde Touch ID když před servisem jsem jsi odebral Touch ID a po servisu mi to nejde přidat.

    Touch ID #10071

    Predpokladám že sa jednalo o neautorizovaný servis, pričom pri výmene displeja mohli poškodiť homebutton. Skúsil by som urobiť zálohu na iCloud a obnoviť cez Recovery Mode. V opačnom prípade podať reklamáciu servisu ( s dokazovaním môže byť problém..). Avšak takúto chybu dokáže opraviť jedine autorizovaný servis Apple, no nakoľko bolo zariadenie servisované neautorizovane, tak ti s tým asi nepomôžu.

    Touch ID #10072

    Abych to vysvětlil kdykoliv dám přidat otisk tak mi to píše Nastavení Touch ID se nepodařilo dokončit. Vratte se zpět a zkuste to znovu.

    Touch ID #10073

    Také mi to píše, ale opravu jsem nemela nic. Pouze jsem(uz je to nějaký ten pátek) aktualizovala na 11.4.1 a den potom se mi vybil v autobuse do vypnutí. Klasicky jsem ho dala nabíjet no a kdyz se zapl objevilo se mi mezi prvnímy upozornění (ihned po zadání pinu) že na tomto iPhonů nelze aktivovat, přitom predtim fungoval jak měl. No a ted kdyz si to vyhledám v nastavení tak mi to píše přesně to, co tobě. Zkoušela jsem vše-úplný restart, obnovu atd. A nic. Četla jsem, že některým uživatelům iPhonů s tímto problémem stačilo to tvrdě rest. A nebo čekat prý to časem půjde.. je to max. 3 týdny a porad nic. Do nějaké opravny nebo tak chci jit, az jako poslední možnost, mohli byste mi nejak poradit, jestli jste problém měli a vyřešili.. Mam IPhone SE. Díky moc:)

Odpověď na: Touch ID

celý text

.