Reklamace iPhone SE v iSetos

aplikace a hry, návody a triky, příslušenství
Damichi

Reklamace iPhone SE v iSetos

Příspěvekod Damichi » pon 11. čer 2018 9:56:05

Zdravím,
před týdnem jsem byl reklamovat svůj iPhone SE kvůli nefunkčnímu gyroskopu v iSetosu v Hradci Králové, kde byl také zakoupen. Telefon je stále v záruce. Dnes mi přišel e-mail ze které nejsem moc chytrej.

"Dobrý den,
vzhledem k poškození (ohnutý telefon) můžeme nabídnout opravu výměnou celého telefonu (Whole unit) iPhone a to za cenu 8724 Kč.
Obvyklá doba opravy je 2-3 pracovní dny. Vadný telefon se vrací výrobci. Jeho nevrácení má vliv na cenovou nabídku a oprava se stává nerentabilní."

Ani nedali vědět, o jaký produkt se jedná (shodou okolností tam mám dvě zařízení). A jsem si 100% jistý, že telefon ohnutý nebyl.

Jak jste e-mail pochopili vy? Jedná se pouze o nabídku, nebo to je jediný způsob opravy a já budu muset zaplatit zmíněnou částku? Nebo když nabídku odmítnu, bude mi telefon opraven bezplatně?
Děkuji.
Robiton

Re: Reklamace iPhone SE v iSetos

Příspěvekod Robiton » stř 20. čer 2018 7:20:51

Autorizovaný servis v těchto případech zasílá i fotky dokazující stav zařízení, včetně plných informací o zařízení. Takže pokud je to od iSetos ten mail, tak to dost vykuchali. Navíc opravdu stačí jen malé ohnutí a Apple to již na záruku nevezme, tzn. ani autorizovaný servis nemůže.
AlesCZE
Expert

Re: Reklamace iPhone SE v iSetos

Příspěvekod AlesCZE » stř 20. čer 2018 16:29:52

A určtiě dají Repasovaný telefon
Macbook Air 2015
Iphone 7 128GB
Iphone 6 16GB

Zpět na „iPhone“