Zavřít reklamu
  • iPhone 6 – výdrž baterie #2391

    Dobrý den, koupila jsem si v eshopu nový iPhone 6. Do teď jsem používala Samsung Galaxy. Píši sem proto, že mi připadá, že se telefon nějak rychle vybíjí a chci poprosit o napsání vašich zkušeností s výdrží baterie v tomto telefonu, abych se ujistila, že jsem třeba nekoupila vadný kus. Jde o to, že každou hodinu mi spadne kolem 4% baterky a to s tím nic moc nedělám, max. napíšu pár zpráv. Přes noc, tj. za 7 hodin v klidovém režimu se mi vybil o 9%. A tedy po 24 hodinách už je na 20% a chce nabít. Toto právě neznám. Samsung mi vždycky vydržel i tři dny. Možná, že toto je standard, nevím. Taky mě napadlo, jestli baterku nemůžu žrát nějaká aplikace, ale předpokládám, že když nemám zrovna danou aplikaci otevřenou, tak tak to snad nemá vliv. Budu ráda za každou odpověď. L.

    iPhone 6 – výdrž baterie #9947

    Dobrý den, podival bych se do nastavení->Baterie jak je na tom kondice baterie.Popřipadě do nastavení->obecné->Aktualizace aplikace na pozadí je možné že nějaka aplikace vám běží na pozadí tím pádem vam to zbytečně vybíjí baterii.

Odpověď na: iPhone 6 – výdrž baterie

celý text

.