Zavřít reklamu
  • Přechod na apple – komplet #2383

    Ahoj, Rozhoduji přejít komplet na apple produkty, protože mi komplet odchází android telefon Nexus 5. MAcbook pro mám, a zřejmě už bych chtěl mít celý ekosystém applu. Rozhoduji se mezi Iphone 8, 8 plus a X. Za Xko chtěj fakt ranec, takže v případě Xka bych se asi rozhodoval o použitém modelu. O co mi jde u iphonu hlavně, je výdrrž baterie a dobrý foťák. Velikost PLuska mě neskutečně odrazuje, už jsem ho držel dvakrát v app storu a na moji malou ruku je to opravdu extrém. To by mi někde spadl. Takže asi kvůli tomu jsem nucený ho vyloučit, ale líbí se mi lepší kamera. Jinak zase 8 mi přijde oproti 5" nexusu zase celkem malý, ale myslím, že velikostně by mi stačil. Dále si chci koupit Apple Watch s3 - nelíbí se mi nějak extra vzhledově, ale věřím, že to bude pokrok v komunikaci a různých dalších featurách. Nemusí člověk pořád vytahovat tel. apod. Nejsem sice velký sportovec ale i statistiky o aktivitě se hodí. Zkrátka, myslím, že to stojí za to A do třetice si chci koupit Airpods. Tady vím, že mi sedí v uchu, protože klasické Earpods mi drží. Ale chci se zeptat těch, co mají zkušenost - jak moc špatně hrají? Hudbu poslouchám hrozně rád. Nemám nějak kvalitní sluchátka, ale u Airdpods mě odrazuje, že nemají takový ten špunt a tím není odfiltrovaný okolní ruch. Také se bojím, že budou hrát prostě málo hlasitě a špatně. Těžko takhle říct, co za zvuk by mi stačilo. Ale snad to nejsou úplné šumítka, ne ? No a poslední věc: Vím, že většina produktů má být facelifotvána v Září? Chtěl jsem všechny produkty koupit teď v létě a cv případě, že by se mi něco z nových produktů opravdu líbilo, tak to pak dokoupit. Co si o tom myslíte? Samozřejmě, bude toztrátové, ale myslím, že zrovna v případě Apple produktů ne nijak markantně ? Díky za názory

    Přechod na apple – komplet #9941

    Zdravím,
    já bych z těch tří volil 8, protože je 256GB v bazarech za 16 000, Apple dělá i silikonové pouzdro s baterkou kdyby byla třeba větší výdrž. Jinak iPhone X, baterka není lepší o moc a je to cihla. Displej větší je, ale poměr stran je... velmi širokoúhlý, zaoblený a vykrojený takže prakticky větší není, třeba při psaní zpráv na šířku je těch zpráv vidět míň než na 8, na výšku to bude lepší tak o 10%....Ale foťák je top, v bazarech je za 25 000 a myslím, že bude ztrácet hodnotu pomaleji než 8 🙂
    AirPods mám tak půl roku, z druhé ruky za 2500. Wow hraje to hodně dobře, určitě lépe než EarPods, mají hlubší basy a jasnější výšky. Odstranění okolního hluku při hovoru je horší, hlavně při větru. Zvuk se občas přerušuje na půlvteřinu u kasy v obchodě, myslím že to dělají ty brány proti zlodějům.
    Já taky řešil zvuk, ale jak to člověk začne používat tak to řešit přestane protože je to používání tak jednoduché, i když mám o 2 metry dál lepší sluchátka, tak použiju tyhle. Jen si je dám do ucha a sou spárované. Někdo mi volá když řídím, stačí si dát do ucha jedno a dvakrát ťuknout. Položit: 2x ťuknout. Siri: 2x ťuknout. Je to fakt dotažený produkt. Designově, funkčně,... podle mě jsou dokonalé.
    Prý je používají i audiofilové protože ten zvuk zkousnou kvůli té praktické stránky. Asi jako motorkář zkousne auto, neužije si to tolik, ale nemusí se 10 minut oblíkat a přijede suchý 😀

    Co se týče faceliftu, tak bych počkal do 4.6. bude WWDC a možná se nám ukáže SE2 (SEX :-D) nebo nějaký náhled iOS 12 který ukáže jestli na iPhonu X nějak rozvinou funkce FaceID, jestli pro něj najdou nová využití a td. Nebo ne a X nedostane body k dobru...

    Přechod na apple – komplet #9942

    Díky za odpověď.

    Pokud je to jak píšeš, půjdu asi do klasické 8. I když teda Xko se mi designově hrozně moc líbí. 8 je pořád taková klasicka. Ale samozřejmě, jde mi především o ten ekosystém a taky o to, aby to bylo funkční a nezdržovalo mě to při práci => byl více efektivní.

    Jinak jestli ty sluchátka Airpods opravdu hrajou tak dobře, respektive alespoň hodně obstojně, tak do nich půjdu. Z vícero stran jsem už slyšel, že jako první generace produktu jsou opravdu dobře udělané. Nejsem vyloženě audofil ale mám rád dobrou muziku a rozhodně nechci, aby to byly nějaké šumítka, co v obchodně stojí 500 kč (s kabelem).... Tak snad nebudu zklamaný.

    Jinak asi čekat nebudu. Iphone se dá prodat vždycky a můžu koupit nový, ale ještě to promyslím.

    Díky

    Přechod na apple – komplet #9943

    shortyx12 píše:
    Díky za odpověď.

    Pokud je to jak píšeš, půjdu asi do klasické 8. I když teda Xko se mi designově hrozně moc líbí. 8 je pořád taková klasicka. Ale samozřejmě, jde mi především o ten ekosystém a taky o to, aby to bylo funkční a nezdržovalo mě to při práci => byl více efektivní.

    Jinak jestli ty sluchátka Airpods opravdu hrajou tak dobře, respektive alespoň hodně obstojně, tak do nich půjdu. Z vícero stran jsem už slyšel, že jako první generace produktu jsou opravdu dobře udělané. Nejsem vyloženě audofil ale mám rád dobrou muziku a rozhodně nechci, aby to byly nějaké šumítka, co v obchodně stojí 500 kč (s kabelem).... Tak snad nebudu zklamaný.

    Jinak asi čekat nebudu. Iphone se dá prodat vždycky a můžu koupit nový, ale ještě to promyslím.

    Díky

    Mé rozhodování ohledně iPhonu bylo stejné a nakonec vyhrálo Xko právě kvůli tomu, že je to něco jiného (a opravdu, ten prvotní dojem z používání byl wow 😎 ). Po necelých 3 měsících naprostá spokojenost s používáním, foťák je nejlepší jaký se mi kdy na telefonu dostal do ruky. Rychlost telefonu při normálním používání je podle mě skvělá (ve srovnání s iP 6 třeba), ovšem dojem občas kazí Face ID, který mě nechce poznat 🙁 (už začínám přemýšlet, že mám nějaký divný obličej 😆 ). Tíhu telefonu nedokážu porovnat s iP 8, ale oproti 6 je rozdíl při nošení zanedbatelný (větší problém je jeho velikost při nošení v kapse u kalhot 😀 ).
    Airpods mám od září a poslední cca měsíc začínám pociťovat, jakoby se maličko zeslabovaly (ovšem možná je to mojí vinou a nedokonalým čistěním 🙄 ). Nicméně, kombinace iPhone+hodinky+Airpods vřele doporučuji 🙂 mám taky a naprostá spokojenost hlavně s tím, jakou hodinky dávají volnost, když mám telefon mimo dosah a Airpody mám na uších. Za mě jsou sluchátka TOP produktem (chodím po domě a přitom stále mohu poslouchat zvuk filmu, i když je telefon o patro výše a zároveň při tom nikoho neruším tím zvukem. Taky na veřejnosti, když někdo volá je velmi užitečná možnost zvednou ten hovor přes hodinky a hovořit přes sluchátka nebo diktovat takhle zprávy).

    1. generace hodinek má výhodu v tom, že když je v ní zabudováno GPS, tak hodně oceníte, že při sportu nemusíte tahat ještě iPhone, aby hodinky správně ukazovaly převýšení, rychlost atd. a taky, když si stáhnete hudbu do nich a dáte Airpody, nemusíte při běhu mít ještě Armband s telefonem (ano, tady se iPhone pronese 🙁 ). A hlavně, že se nemusíte bát, když si je zapomenete sundat a jdete do vody.

    Přechod na apple – komplet #9944

    Tohle je ta porovnávačka po které jsem zavrhnul X jako telefon s větším displejem
    Ale je to pěkné, jasně 🙂

Odpověď na: Přechod na apple – komplet

celý text

.