iPhone X vodotěsné pouzdro

aplikace a hry, návody a triky, příslušenství
Šális

iPhone X vodotěsné pouzdro

Příspěvekod Šális » stř 16. kvě 2018 11:14:44

V létě jedu na dovču k móři a uvědomil jsem si že když jsem vyměnil 5s za X tak rázem nemám s čím blbnout ve vodě. Na stařičký 5s nebyl problém sehnat za 20£ (cca 500Kč) celoplastový vodotěsný pouzdro s certifikací do 50m. Ovšem na Xko je to problém. Googlil jsem cca hodinu a nic za rozumnou cenu jsem nenašel (rozumná=max 1500Kč) Nevíte někdo o něčem?
ARA

Re: iPhone X vodotěsné pouzdro

Příspěvekod ARA » stř 16. kvě 2018 12:08:50

Co takhle Lifeproof? Nevím, jestli vyrábí i pro iP X, ale beztak, že ano :-D před pár dny mě napadl podobný problém, jak budu chránit X u moře... ale s Lifeproof mám super zkušenosti (nošen kdysi na 4s a jedinou nevýhodou bylo, že když člověk ztratil redukci na sluchátka, tak určitý typ nešel zapojit :-( ale nyní tento problém odpadá :-D ).
Twisi

Příspěvekod Twisi » stř 16. kvě 2018 13:39:02

Já zkusím toto: https://www.explosion.cz/apple/iphone-x/kryty-iphone-x/

Ta cena je taková, že to za pokus stojí. Psal jsem jim a výrobce prý uvádí ponor do 10 metrů. Tak uvidím
Šális

Příspěvekod Šális » čtv 17. kvě 2018 9:16:57

Twisi píše:
stř 16. kvě 2018 13:39:02
Já zkusím toto: https://www.explosion.cz/apple/iphone-x/kryty-iphone-x/

Ta cena je taková, že to za pokus stojí. Psal jsem jim a výrobce prý uvádí ponor do 10 metrů. Tak uvidím
Já měl podobný na 5s a vodu jsem s ním neriskoval. Nějak jsem nevěřil té gumce dole co kryla lightning conector.
Šális

Příspěvekod Šális » čtv 17. kvě 2018 9:24:50

ARA píše:
stř 16. kvě 2018 12:08:50
Co takhle Lifeproof? Nevím, jestli vyrábí i pro iP X, ale beztak, že ano :-D před pár dny mě napadl podobný problém, jak budu chránit X u moře... ale s Lifeproof mám super zkušenosti (nošen kdysi na 4s a jedinou nevýhodou bylo, že když člověk ztratil redukci na sluchátka, tak určitý typ nešel zapojit :-( ale nyní tento problém odpadá :-D ).
Hele dobrej nápad, ale za 70£ (cca 2000Kč) vodotěsné jen do 2m. Potopím se hlouběji na jeden nádech 😎
Twisi

Příspěvekod Twisi » čtv 17. kvě 2018 10:27:54

Jinak já měl na 6s Thule x5 a tam bylo myslím do 5 metrů na neomezenou dobu.. Stál 2500,- a zjistil jsem, že ho opravdu využiju jen na dovolené. Proto jsem zkusil tady to levný a uvidím co příjde. Pak napíšu
kailey

Příspěvekod kailey » pát 18. kvě 2018 9:56:20

you can christian louboutin outlet look nba jerseys back at, solitude ralph lauren outlet and loneliness is woolrich outlet the whitewash backdrop of jordan release dates our lives. omega watches In supra shoes fact, north face jackets life converse sneakers is polo ralph not longchamp outlet demanding too chargers nfl jersey much, nike free run just ralph lauren do warriors jersey not easily lose yourself.No los angeles lakers jerseys camouflage, ralph lauren outlet online no fred perry outlet longer eagles nfl jersey for adidas everyone true religion to ray ban laugh, no michael kors outlet online longer do not coach purses outlet want to do, true religion jeans outlet to love yourself later.Life birkenstock is a never-ending belstaff outlet show, rams nfl jersey each of nba shoes us oakley outlet online is valentino an hollister clothing actor, ray ban but, some people ralph lauren obey their kate spade outlet own, and bcbg dresses some people to please the audience.Life is so skechers shoes outlet concerned boston celtics jerseys about hogan the nike free troubles of christian louboutin the ray bans freedom uggs boots of tommy hilfiger the the north face limit coach factory outlet of; ralph lauren out christian louboutin of the north face outlet way, michael kors outlet and looked back, but also barbour jackets vividly the beauty of; there rolex watches you tory burch outlet love and ray ban sunglasses who ray-ban sunglasses love you, with oakley vault what you love and need coach outlet you rolex watches do, michael kors handbags with your swarovski care and you swarovski canada cared about nike store people; ray ban outlet people that hilfiger outlet life jordan retro is michael kors outlet online sale short, so make yourself a healthy, happy asics outlet with, rolex watches happy with occasionally be drunk.I will not cheap nfl jerseys cry, juicy couture does not mean my northface heart under armour does oakley sungalsses outlet not cry. michaelkors.com I denver nuggets jersey am oakley sungalsses outlet strong, swarovski does not mean ray ban sunglasses outlet that ferragamo nothing rolex watches for sale has happened.A new balance life givenchy antigona is not to jack wolfskin ca care about some polo ralph lauren things, cheap true religion some longchamp handbags outlet things air max 2015 must toms shoes be michael kors australia excluded. The north face drop armani exchange put down, you will coach outlet be able to reebok shoes make ray ban room, mcm bags to coach outlet find parajumpers outlet the moncler jackets real air max part michael kors outlet of your adidas yeezy shoes joy and jets nfl jersey happiness. miami heat jerseys The bills nfl jersey yellow leaves 49ers nfl jersey flowers and ralph lauren polo trees timberland down, grow a fitflop beautiful nike huarache spring. true religion outlet Gray retro jordans clouds in cheap nhl jerseys the links of london sky down, have chiefs nfl jersey a brilliant skies.Spent converse the oakley sunglasses outlet wind falls, hollister clothing store the air force rain azcardinals nfl jersey Banyun burberry uk sunny, new balance outlet passing hastily, meet eventually period, passing scenery, jordan shoes we cheap jordans have air max experienced the past, between his eyeglasses online heart saints nfl jersey like.The timberland shoes road further barbour away, hollister clothing store eventually barbour jackets outlet end; then softball bats deep ferragamo uk wounds, will heal. We true religion jeans are the detroit pistons jerseys people michael kors outlet online themselves on air max 90 their salvatore ferragamo way falcons nfl jersey of life, polo ralph lauren outlet burdened with hope for michael kors the future, through mcm handbags every period tommy hilfiger of pain and happy times. swarovski Because the heart is far away, tn pas cher even if vans the way dallas mavericks jersey down, mizuno running shoes we trek oakley outlet in coach outlet online the ray ban wayfarer tough; oakley sunglasses cheap because longchamp outlet carries longing, fear oakley sunglasses outlet the roshe run dangerous nike free run and more, we polo outlet are fendi outlet strong prada in handbags outlet the fight.In nba jersey many cases, you calvin klein do not polo ralph lauren outlet online say, I celine handbags do new balance not say houston rockets jersey so, prada sunglasses she spoke on belstaff jackets outlet the adidas shoes change, and jimmy choo I kept thinking giants nfl jersey even if michael kors outlet the.Life is nike like a song, michael kors tone ups and downs, melodic cadence; life nike factory as if michael kors a book, filled burberry outlet with ups and downs, ralph lauren a record cheap ray ban of emotions; bengals nfl jersey Life guess factory is coach black friday like philipp plein a game nike air max of chess, full of ralph lauren uk danger, g by guess and nike Sabian nba jerseys outlet opportunities; kate spade outlet life is like hermes a road, a bumpy tods shoes outlet mountain heavy true religion outlet store water, guciheaven outlet but also mcm backpack a chi flat iron smooth way out; hermes birkin life burberry outlet is like dansko shoes a toms shoes outlet river, sometimes bottega nine ileum, and sometimes blew nike free out. jaguars nfl jersey Since air max shoes the success of roshe run a clear, ray ban non-laugh too.Do not nike canada hypocritical, trail blazers jersey this giuseppe zanotti world toms shoes is giuseppe shoes not marc jacobs without Injured salomon person.Life prada outlet is like hilfiger online shop a jimmy choo shoes car, or adidas shoes long mcm backpack outlet or oakley vault short; life gucci shoes is hollister like a the north face play, or nike shoes outlet happy, versace outlet or pandora sad. new york knicks jerseys Many adidas things have tommy hilfiger outlet passed, browns nfl jersey it is destined soccer shoes to become the stone island story; michael kors many hugo boss online people left, nike roshe run it steelers nfl jersey is horloges destined the north face outlet to basketball shoes become enemies. burberry Life stories, these are the philipp plein outlet experience. People are slowly mature in experience. kate spade outlet Some ferragamo shoes misty rain, and ralph lauren you omega watches hold a boat, buccaneers nfl jersey in the south in the nike roshe slow roll. pelicans jersey Dream, dream, michael kors outlet find converse shoes a soul jordan romantic ray ban dream. vikings nfl jersey Quite longchamp like that poem:. polo outlet online "No watches Gangnam all, bottega veneta chat Hermes send coach outlet online Spray puma shoes of michael kors bags Spring" nike So christian louboutin this spring, barbour jacket outlet but longchamp also bucks jersey can send hollister and pick one, art, in new balance shoes poetry, Zen, burberry uk into christian louboutin the heart, grizzlies jersey dream, burberry sent dolphins nfl jersey to you from afar.Flowers philadelphia 76ers jersey are impatient, michael kors uk you scramble, north face hurry, rush times oakley sungalsses outlet like michael kors children, scarpe hogan go nike free 5.0 to cheap oakley sunglasses a blooming feast. christian louboutin shoes Look iphone case ah, tommy hilfiger thirty-two baseball bats days texans nfl jersey after drizzle, the north face jackets one prada shoes thousand hilfiger ten flat iron thousand, Qianshan nike air max Wan ralph lauren outlet Shan, thousands garden long champ of los angeles clippers jerseys garden, ten bcbg max thousand replica watches mile, are drawn furry buds bred shy birkenstock cowardly cardamom. mont blanc pens Sound like orders nike air max are nike air blossoming, nhl jerseys surrounded, titans nfl jersey racing, won moncler outlet a hollisterco little belstaff jackets confused, eyeglass frames a five finger shoes little sloppy, adidas tracksuits a coachfactory.com/shop little pandora impulsive, do not barbour jackets know swarovski crystal why a coach factory outlet online little love. This c.c beanies is raiders nfl jersey the youth, this is love, skechers shoes ignorant, nike roshe dazed, cleveland cavaliers jersey fluttered in.Huang Yongyu said, "apricot opened, the next point hermes outlet drizzle hollister during the day and at ralph lauren polos night, designer handbags far and near air max 2015 are mcm handbags cuckoo, lacoste outlet online that ray ban do nike mercurial not oakley sunglasses outlet want to go replica handbags ...... fidget spinner I panthers nfl jersey always wanted to toms shoes invite some nike air good cowboys nfl jersey friends mont blanc look nike far michael kors apricot, red bottoms listen cuckoo." Lazy lazy, sit, lie down timberland boots in polo ralph lauren the spring, where pandora charms not salvatore ferragamo to reebok go, asics this is ravens nfl jersey the patriots nfl jersey Zen ecco shoes environment. timberland outlet A cheap shoes "lazy" under armour outlet word, written to coach sacs make orlando magic jersey this world romantic.Lazily coach black friday reclining Xuan burberry outlet window suns jersey and see cheap jerseys a michael kors uk Apricot, atlanta hawks jersey also coach outlet store lazily juicy couture outlet extending soccer shoes outlet wall, enchanting, chrome hearts outlet charming, deeply moved kings jersey outside oakley sunglasses the hospital and air huarache from tory burch sandals that longchamp handbags wind. pandora jewelry Stare, vans shoes facing ray ban sunglasses those iphone cases flowers, tea ralph lauren factory store do coach outlet not hogan shoes think, Rice thomas sabo did babyliss not cheap jerseys want, burberry handbags the heart uhren with flowers heart cheap jerseys with nike store flowers coach factory outlet fade, do not nike know for adidas schuhe whom spurs jersey Acacia? air max Perhaps hoodies outlet it charlotte hornets jersey is lions nfl jersey this swarovski jewelry endless spring.Spring air max is the adidas season of fred perry love. kate spade In the spring, burberry love, success rate is roshe runs N times colts nfl jersey that timberwolves jersey of adidas other chicago bulls jerseys seasons. seahawks nfl jersey Recovery of skechers all things, lust bears nfl jersey germinating, who violate the relojes laws oklahoma city thunder jerseys of occhiali ray ban nature? Look, the air lunette oakley is pink, nike flowing, air jordans ambiguous. The michael kors bags clouds are lingering, hazy, toms.com misty huarache with."Take vans a birkenstock outlet city break to dsquared2 outlet go teach christian louboutin shoes people know pandora jewellery that wizards jersey spring is deep." burberry handbags outlet Flower and cloud phase, dsquared2 great, adidas full versace outlet of michael kors usa flowers on nike store the ground, the puma water mizuno running flowing petals, clouds burberry outlet online contaminated ray ban with ed hardy spent pandora outlet gas, oakley sungalsses outlet even converse gently ralph lauren Ha breath, nets jerseys also oakley falling new balance scared asics shoes outlet several flower, flowering lacoste outlet several ralph lauren online shop reminders uggs outlet heavy flush michael kors outlet countless waves levi's jeans of butterflies bees. pacers jersey Itching yet? ray ban Huaichun pandora uk girl, burberry canada man michael kors outlet love, cheap oakley in supra shoes this thomas sabo charms blossoming inside, michael kors outlet move ray ban sunglasses outlet the north face backpacks heart, handbags outlet born in love, the spring installed in gucci mens shoes the heart, rippling spring rolex montre up.In jazz jersey this toms outlet case, the cheap mlb jerseys floating emotions, secretly broncos nfl jersey give coach outlet usa birth to mlb jerseys an nfl jerseys idea, prada handbags just mbt shoes looking coach outlet for marc jacobs someone, busy oakley sunglasses outlet watching this spring. Blazing, jack wolfskin outlet light, nike air max no packers nfl jersey Daiyuzanghua thomas sabo sadness, nfl jerseys only raptors jersey joy redskins nfl jersey minds burberry outlet think alike. His head, a soccer outlet cloud
Twisi

Příspěvekod Twisi » pon 21. kvě 2018 18:46:41

Takže jak jsem slíbil. Obal dorazil v pátek, ovšem poškozený (vyfotil jsem to a poslal mailem), obratem jsem dostal odpověď s omluvou a ať obal vyhodím, že mě posílají nový. Dnes norazil, test s ubrouskem asi 4 hodiny pod vodou ve vaně prošel na jedničku, pak jsem ubrousek vyměnil za telefon a zkusil vyfotil pár fotek pod vodou. Telefon je suchý, uvidíme jak bude pouzdro fungovat při delším používání atd., ale zatím mě mile překvapilo.

Zpět na „iPhone“