Zavřít reklamu
  • Foťák iPhone SE vs. 7 Plus #2355

    Má smysl přecházet z SE na 7 Plus jen kvůli fotoaparátu? 7 Plus má režim portrét, nicméně na SE má tuto funkci Instagram. Objevil jsem 7 Plus za 6 000 Kč, nejsem si jistý zda se nejdená o podvod / zajíce v pytli.

    Foťák iPhone SE vs. 7 Plus #9892

    Tak 7 Plus má o poznání lepší fotoaparát a na fotkách je to dost znát. Mám oba. Stabilizace, clona 1.8, druhý 50mm objektiv, lepší dynamický rozsah, a to nemluvím o předním fotoaparátu. 7Plus má 7mgpx a SE ještě používá z 5s necelý 1mgpx. SE nemá 3D Touch a hrozně pomalé odemykání pomocí prstu. Stereo reproduktory u 7Plus atd... SE není voděodolný. Jestli jsi viděl 7Plus za šest tisíc, tak je to jasný podvod.

    Foťák iPhone SE vs. 7 Plus #9893

    Z mého pohledu je to takto-7plus bych si koupil,ale je to moc velké do ruky, Xko je moc drahé. I tak je ten portrét mód jen softwarové rozmazání a ohledně 2x zoomu si koupím foťák nebo objektiv k iPhonu. Z toho my vyplynulo že počkám na cokoliv levného (pod 20 000) co bude mít duální foťák a nebude to placka. A SE mi na nějaké ty fotky ještě stačí. 3D Touch jsem ani nevyzkousel(na iPhonu) tak ani neposoudím jestli mi to nějak chybí a voděodolnost jsem zatím nepotřeboval.
    Ale to je vše pouze můj názor.

    A ten iPhone za 6000 by musel být úplně rozmlácenej aby ta cena seděla.

    Foťák iPhone SE vs. 7 Plus #9894

    Mates_ píše:
    Z mého pohledu je to takto-7plus bych si koupil,ale je to moc velké do ruky, Xko je moc drahé. I tak je ten portrét mód jen softwarové rozmazání a ohledně 2x zoomu si koupím foťák nebo objektiv k iPhonu. Z toho my vyplynulo že počkám na cokoliv levného (pod 20 000) co bude mít duální foťák a nebude to placka. A SE mi na nějaké ty fotky ještě stačí. 3D Touch jsem ani nevyzkousel(na iPhonu) tak ani neposoudím jestli mi to nějak chybí a voděodolnost jsem zatím nepotřeboval.
    Ale to je vše pouze můj názor.

    A ten iPhone za 6000 by musel být úplně rozmlácenej aby ta cena seděla.

    Tobě vlastně stačí nějaký Android za tři tisíce, podle toho co píšeš.

    Foťák iPhone SE vs. 7 Plus #9895

    Rozhodně 7 Plus, ten foťák za to fakt stojí a navíc dostaneš mnoho dalších věcí ve kterých je 7 Plus lepší.

    Foťák iPhone SE vs. 7 Plus #9896

    petriPhone píše:

    Mates_ píše:
    Z mého pohledu je to takto-7plus bych si koupil,ale je to moc velké do ruky, Xko je moc drahé. I tak je ten portrét mód jen softwarové rozmazání a ohledně 2x zoomu si koupím foťák nebo objektiv k iPhonu. Z toho my vyplynulo že počkám na cokoliv levného (pod 20 000) co bude mít duální foťák a nebude to placka. A SE mi na nějaké ty fotky ještě stačí. 3D Touch jsem ani nevyzkousel(na iPhonu) tak ani neposoudím jestli mi to nějak chybí a voděodolnost jsem zatím nepotřeboval.
    Ale to je vše pouze můj názor.

    A ten iPhone za 6000 by musel být úplně rozmlácenej aby ta cena seděla.

    Tobě vlastně stačí nějaký Android za tři tisíce, podle toho co píšeš.

    Tak bych to zrovna neřekl, ale jak myslíš. Chtěl jsem tím říct, že mě osobně zatím stačí SE

Odpověď na: Foťák iPhone SE vs. 7 Plus

celý text

.