Zavřít reklamu
  • Ztmavnený displej aj po výmene #2339

    Ahojte môžte mi prosím niekto poradiť? Kúpil som si od jedného pána iphone 6s plus. Kupoval som ho s tym, že má ztmavneny displej v pravom hornom rohu ktory sa tiahne takmer az do stredu. Myslel som, že keď vymením displej tak bude všetko v poriadku no na novom displeji presne taký istý problém. Neviete v čom môže byť problém? Jemu ho vraj takyto vrátili po výmene batérky v nejakom obchodnom centre a nechceli si priznat vlastnú chybu. Vopred diky za každú radu

    Ztmavnený displej aj po výmene #9860

    Ahoj , nevím jestli tím pomůžu, ale našel jsem na YouTube pár videí, myslím, že tam najdeš i ten svůj problém.

    Nepodíval jsem to cele, ale v obou videich jde asi o to samé. Kdyby to nebyl tvůj problém tak se ještě podívej na nějaká fóra, myslím že to najdeš

    Ztmavnený displej aj po výmene #9861

    Nám v práci takhle tmavnul displej, když jsme si na rám monitoru přicvakli magnetickou kartičku. Docela jsme se tim bavili, ale to je jiná písnička. Vhledem k tomu, že nahoře je reproduktor (určitě též obsahující magnet), tuším, že při výměně baterie v obchodě asi zapomněli dát nebo poškodili nějaký odstínění.

Odpověď na: Ztmavnený displej aj po výmene

celý text

.