Zavřít reklamu
  • Nike+ RunClub se zasekne a spadne :/ #2316

    Zdravím, před dvěma měsíci jsem chtěl znovu začít běhat s touto aplikací, ale bohužel vždy jakmile jsem zamknul telefon, konkrétně iPhone SE, tak aplikace zamrzla, a poté spadla. Zkoušel jsem problém vyřešit tím, že telefon nechám odemčený, ale to také nepomáhá, aplikace po minutě zase spadne. Zkoušel jsem reinstalaci aplikace i celýho systému, ale nepomohlo to. Zkusil jsem tedy počkat do další aktualizace, ale ani po několika aktualizacích se stav nezměnil. O to divnější je, že na internetu jsem o tomto problému nic nenašel. Bohužel podpora Nike je ineptní, tak se obracím na zdejší komunitu s prosbou o pomoc. Funguje vám aplikace normálně? Popřípadě netušíte, jak problém vyřešit? Moc se mi nechce používat Runtastic ani Endomondo. Děkuji za pomoc-

    Nike+ RunClub se zasekne a spadne :/ #9813

    Taky s ní mám poslední dobou problém. Ale když nezamknu telefon, ale jen aplikaci (je tam takovej zámek) tak je to v pohodě. Žere to teda víc baterky, ale aspoň nějak to funguje. Navíc se mě nedaří spárovat s Apple Watch kde nebyl problém a automaticky se aplikace na hodinách spustila sama. Teď vůbec.

Odpověď na: Nike+ RunClub se zasekne a spadne :/

celý text

.