Zavřít reklamu
  • Přechod android – ios #2278

    Zdravím, mám na Vás zkušené uživatele několik dotazů. Chtěl bych si koupit Iphone 7, k dnešnímu dni jsem měl buď android nebo Windows phone. Vím, že IOS je velmi odlišný systém od androidu, ale láká mě to ho vyzkoušet. Už několik dní hledám informace a pročítám fóra, ale pořád z toho nejsem moudrý. První dotaz je, zda pořád syčí procesory, nebo jestli to byl problém prvních várek? Vím, že 32 GB verze má pomalejší zápis než ostatní kapacity. Je to znát při běžném používání telefonu? Telefon bych měl od T-mobilu, je v něm nějaká customizace operátora, jako bývá v androidech? Vím, že bych ho dostal s ios 10, přecházet na jedenáctku asi nemá smysl, že? Jaká je výdrž baterie při mém použití: stále wifi nebo data, whatsapp, synchronizace 4 emailových schránek, internet cca 4 hodiny. Občas navigace, ale tam počítám s autonabíječkou. Vydrží mi telefon celou pracovní dobu zhruba od 6:00 do 17:00? Díky za odpověď.

    Přechod android – ios #9672

    Ahoj, na iOS jsem přecházel taky z Windows Phone a byl to velice vlídný a pohodový přechod. Doma mám i telefon s Androidem, který používám jako navigaci do auta. Teď vlastním iPhone 7 - 128GB.

    Pokud myslíš syčení reproduktoru, byl to tuším softwarový problém, dokonce i iPhone 8 měl krátce po vydání podobný problém. Nikdo si na syčení teď nestěžuje.

    Co se týče rychlosti úložiště, nějaký test ukázal, že např. zápis filmu o velikosti 4,2GB zvládl 128GB iPhone o minutu rychleji, než 32GB verze. Čím menší bude velikost přenášených dat, tím menší bude rozdíl. Takže při migraci několika fotografií se může jednat o desetiny sekundy? Rychlost čtení dat se lišila ještě méně. Na chod systému ten typ úložiště vliv mít nebude. Mě by ale těch 32GB brzy nestačilo, mám větší verzi.

    Nikdy jsem se nesetkal s tím, že by operátor zasahoval do operačního systému Applu. Je to hodně uzavřený systém. Je možné, že existují iPhony blokované na určitého operátora, ale v ČR distribuci těžko. Systém bude u všech iPhonů čistý, bez žádného balastu.

    S iOS11 jsem já osobně spokojený. Myslím, že poslední verze 11.3 už je velice povedená (i podle reakcí v disk. fórech). Mě se líbí více, než iOS10 a má i nějaké funkce navíc, které by mě teď v desítce chyběly.

    S tou výdrží baterie ti neporadím, protože používám iPhone jinak, než popisuješ. Prostě ho kup a vyzkoušej (prodat se dá myslím vždy).

    Přechod android – ios #9673

    Děkuju za odpověď. Vyzkoušet a prodat bohužel nemůžu. Byl by to služební telefon.

    Přechod android – ios #9674

    ahoj, mám iP 6S s iOs 11 a podle toho co popisuješ jsi na tom podobně jako já. v práci volám, jsem na netu, občas navigace a nějaké sociální sitě a domu se vracím večer a mám v pohodě ještě 30-40% baterie záleží co vše použiješ. Při běžném použiti chatu, mailu a internetu by to neměl být zásadní problém

    Přechod android – ios #9675

    Ahoj, díky za tvou zkušenost. Trochu mě to uklidnilo 🙂

    Přechod android – ios #9676

    Ještě se zeptám na jednu věc. Na androidu používám na hlavní ploše widget se zobrazením událostí z kalendáře na několik dní dopředu. Vím, že v ios je widget, který to umí. Bohužel ukazuje události jen v ten konkrétní den. Neexistuje nějaký widget od třetí strany, který by uměl ukázat události aspoň 3 dny dopředu?

    Přechod android – ios #9677

    Já používám aplikaci Agenda: Widget+ Je placená, já ji kdysi dostal (asi v nějaké akci) zdarma a teď konkrétně koukám, že mi ve widgetu ukazuje 5 nadcházejících událostí. Asi budou i jiné, nehledal jsem je.

    https://itunes.apple.com/us/app/agenda-widget/id978267867?mt=8

    Přechod android – ios #9678

    To vypadá dobře, díky za tip.

    Přechod android – ios #9679

    Ta agenda widget ukazuje deset záznamů v kalendáři. Takže když máš na každý den pět záznamů ukáže jen dva dny. Když na každý den jeden, ukáže deset dnů. Atd.

Odpověď na: Přechod android – ios

celý text

.