Zavřít reklamu
  • iTunes mi zničil iPhone #2274

    Mám po svém iPhone absolutně nepoužitelno uvěc, není možné jej aktualizovat, není možné jej obnovit, není možně jéj obnovit ze zálohy, jelikož ani zálohu nebylo možné vytvořit. Potřeboval jsem si telefon vyčistit obnovením a následně aktualizovat a nechápu proč jsem to prostě neudělal přes telefon, bylo mě totiž jasné že nic by takového nehrozilo. Z telefonu se ted stalanaprosto nepoužitelná věc, která jen pořád dokolečka po mě chce aby se zaktualizova což nejde, jelikož iTunes vyhazuje následující chyby: -18,2003,4,9, 4005, 4013 nebo 4014 a jiné,.. dá se ten telefon obnovit jiným progrmem než iTunes?

    iTunes mi zničil iPhone #9667

    Ten tvůj příspěvek vůbec nechápu? Telefon funguje, nebo nefunguje (dá se zapnout, používat)?? Zkusil si tvrdý restart telefonu (tlačítko zapnutí + snížení hlasitosti)? Obnovu do továrního stavu provedeš v nastavení v telefonu, zálohu sis měl udělat předem (před obnovou), buď na iCloud, nebo přes to iTunes. A co myslíš tou aktualizací? Máš starší iOS a chceš aktualizovat na iOS11?

    iTunes mi zničil iPhone #9668

    iPhone 5 9.3.5 a chystal sem se na aktualizaci na 10.3.3 zálohu na icloud jsem si nedělal chtěl jsem přes PC (protože t otak ve zvyku dělám pořád), v tuhletu chvíli nejde iphone obnovit ze zálohy ale pouze jen obnovit nebo aktualizovat, stejnak nejde ani jedno a jestli mě náchapeš tak se ti nedivím, já taky prostě nechápu proč to nefunguje a jen mě to leze na nervy. iphone je ve stavu kdy potřebuje obnovu nebo aktualizaci z itunes (takovej ten vobrázek se tam)

    iTunes mi zničil iPhone #9669

    Tomu pořád moc nerozumím. Takže se telefon zasekl někde uprostřed aktualizačního procesu, nedá se zapnout? Můžeš si vybrat mezi obnovou (přijdeš tedy o data ale telefon bude funkční a musíš si ho opět ručně "zabydlet") a mezi aktualizací - ta by měla proběhnout snad automaticky bez ztráty dat ne? Alespoň přes telefon se dá aktualizovat bez předchozí zálohy. A jestli nefunguje ani jedna možnost, tak zkus ten tvrdý restart telefonu.

    iTunes mi zničil iPhone #9670

    vyřešeno: problémys kabelem

Odpověď na: iTunes mi zničil iPhone

celý text

.