Zavřít reklamu
  • Recenze iPhone 5 formou srovnání se Samsungem Galaxy S3 #2224

    Pro: Lehký Tenký Displej je 16:9 - 90% videí je přes celý displej Rychlost Netřeba cokoliv nastavovat a řešit, téměř vše funguje tak jak má i po 3 měsících bez restartu nebo vypínání aplikací Nezaznamenal jsem jediné "zaseknutí" po celou dobu používání ani mini Nejlepší kvalita hovorů více: park residence 41 lê văn lương Proti: Baterie by mohla vydrzet o něco déle Cena měla být od začátku stejná jako u předchozích generací Černá varianta je náchylná na poškrábání proto mám bílý O něco slabší signál než konkurence Shrnutí: Předem upozorňuji, že následující psaní je spíše srovnání se Samsungem Galaxy S3 než recenze. Jako předchozí telefony jsem měl iphone 3g a 4 a dlouho jsem se rozhodoval jestli iPhone 5 nebo SG S3 nebo SG note 2. Strávil jsem dost času porovnáním a rozhodl se pro iPhone 5 z těchto důvodů: Po nějaké době používání se android seká a je potřeba čistit paměť', restartovat, a řešit nastavení i přes lepší tech. Specifikace Samsungů. Internet, spouštění aplikací je pomalejší někdy více, někdy méně vǔči S3 Na iPhone silnější, rychlejší a přesnější GPS. Nadáváte tu na hliník ale oproti plastu nesrovnatelně lepší. více: iris garden mỹ đình Design. Ovládání jednou rukou. A teď displej mi přijde mnohem lepší- na Samsungu jsou vidět pixely a nazoomovaná fotografie či int. Stránka vypadá na iPhone mnohem lépe. To byl hlavní důvod pro iPhone. Kvalita hovorů půjčte někomu iPhone 5 i S3 ať Vám zavolá a uvidíte ten rozdíl v kvalitě hovoru. Chvíli mě lákala velikost displejů, ale po nějaké době používání zjistíte že je musíte často ovládat oběma rukama, jsou těžké a nekomfortní. Prostě jsou to pádla. Lepší možná, tak prohlížení pdf a jiných dokumentů, ale radši tyty výhody oželim než u sebe nosit plastové těžké pádlo, které se musí "čistit" aby správně fungovalo. Baterie při standartním užívání je na S3 vyšší, ale!!! Zkoušeli jsme s kolegou výdrž při hraní GTA4. Za prvý na S3 se musela pročistit paměť a povypínat app, aby se hra nesekala. iPhone vydržel déle, ale jen v řádu minut přesto, že se nemusela ukončovat žádná app nic. i se GTA načetlo na iPhone rychleji. Kolega byl naštvaný myslel že vyhraje a pak se jen vymlouval. více: dự án 17 phạm hùng Takže v kategorii telefonů (smartphonů) říkejte si tomu jak chcete pro mě není Samsung pro iPhone konkurence, ostatní telefony jsem nezkoušel, ale stejně je všude android.

    Recenze iPhone 5 formou srovnání se Samsungem Galaxy S3 #9549

    TWF
    To jste tuhle "recenzi" zapoměl před 5ti lety vydat?

    Recenze iPhone 5 formou srovnání se Samsungem Galaxy S3 #9550

    Super užitečná recenze. Tuším že za 5 let vytvoříš nějakou na iPhone 8 ?? 🙂

Odpověď na: Recenze iPhone 5 formou srovnání se Samsungem Galaxy S3

celý text

.