Zavřít reklamu
  • iPhone 5s pri práci vypadáva dotyk #2164

    Zdravím, mám iphone 5s, kde pri dlhšom používaní vypadáva dotyk- pri prebudení neni problém, no keď ho používam dlhšie (messenger, prípadne hry), tak po čase dotyk prestáva striedavo reagovať. Pravdepodobne je to pri väčšej záťaži, prípadne pri vyššej teplote zariadenia. Viete mi niekto poradiť, čo sa s tým dá robiť? na iPhone bol rozbitý display, preto som ho vymenil za nový kus /z fixservisu/, ten ale začal robiť popisovaný problém. Dal som display na reklamáciu, zreklamovali mi ho ako vadný kus, potom som tam nahodil nový display, chvíľku to šlapalo, no po čase zase sa vyskytol rovnaký problém. Na iných iP keď som menil display kupovaný vo fixservise, tak sa takýto problém nevyskytol. Kde inde môže byť teda chyba? Ešte som rozmýšľal DFU mód a obnoviť ho, možno je chyba niekde v systéme. Ďakujem za všetky rady.

    iPhone 5s pri práci vypadáva dotyk #9436

    Je možné, že není problém pouze v display, ale i třeba v konektorech, které můžou být ohnuté, či tak, takže jakýkoliv jiný display po nějaké době přestane mít dostatečný kontakt

Odpověď na: iPhone 5s pri práci vypadáva dotyk

celý text

.