Zavřít reklamu
  • Silné zahřívání iPhonu, snížená výdrž baterie #2105

    Dobrý den, měl bych dotaz ohledně iPhonu 6 starého přibližně 4 měsíce. V poslední době se potýkám s velkým zahříváním, obzvlášť v kapse - topí to tak, že ho musím často vyndat a předpokládám, že to souvisí s tím, že se iPhone vybíjí dosti rychle. Samozřejmě reset (nastavení jako nový iPhone) jsem již zkoušel, zastavit aktualizace na pozadí. Mám permanentně vyplé bluetooth a data zapínám jen v případě potřeby. Teď ale nastává ten hlavní problém. Uznají mi reklamaci i přes rozbitý displej? Nevidím žádnou souvislost mezi displejem a baterií, ale jde mi o to, aby si nenašli argument v podobě rozbitého displeje. Jak jsem již zmínil, iPhone je starý pouze 4 měsíce, takže se samotnou reklamací baterie by neměl být problém. Děkuji za odpovědi, Patrik

    Silné zahřívání iPhonu, snížená výdrž baterie #9334

    Takhle, autorizovaný servis ti pošle cenovou nabídku na display ( pokud není něco jiného ještě mechanicky poškozené), při odsouhlasení pak bude baterie vyřešena záručně.

    Jde o to, že prasklý display znemožňuje bezpečné otevření telefonu a tedy i výměnu baterie. Mohlo by se stát, že i drobná prsklinka by se během otvírání mohla zvětšit a to i tak, že zařízení bude zcela nepoužitelné. Proto se nejprve řeší ten diplay a pak až by se řešila baterie.

    Takže to není jen argument, ale skutečná překážka.

    Silné zahřívání iPhonu, snížená výdrž baterie #9335

    Ahoj, problém so zahrievaním nemusí byť úplne v batérií. Mobil má prasknutý displej, čiže predpokladám že ti spadol (?), pričom v dôsledku pádu sa mohol poškodiť komponent vnútri. Samozrejme je možné, že tvôj mobil mohol mať výrobnú chybu, ktorá sa prejavila po čase a to práve zahrievaním.
    Čo sa týka displeja, ten prekážku pri oprave nepredstavuje, zručnejší technik ho dokáže demontovať bez poškodenia, aj keď je popraskané sklo, problém predstavuje ale fakt, že to sklo je prasknuté, teda mobil je pravdepodobne po páde. Každopádne osobne by som to asi baterke nepripisoval, aj keď.. 😉

Odpověď na: Silné zahřívání iPhonu, snížená výdrž baterie

celý text

.