Zavřít reklamu
  • Aplikace Mapy.cz #2057

    Pěkný den, měl bych dotaz ohledně apky mapy.cz na ios. Přešel jsem z androidu na ios. V telefonu s androidem jsem měl také mapy.cz, kde mám svůj batůžek s různými uloženými místy, body, trasami atd. Každé toto místo mám u androidu popsáno určitým názvem (např. Vídeň-výlet), čili když si otevřu mapu a kliknu na tento bod, tak se mi zobrazí s celým mým názvem. Při otevření aplikace na applu a přihlášení do batůžku na stejný účet jako u androidu se mi zobrazí všechny uložené pozice, ale bohužel nejsou popsány názvy, ale je tam vždy napsáno- ,,pozice na mapě''. Nevíte někdo prosím, kde je chyba nebo co dělám špatně? Děkuji za info:)

    Aplikace Mapy.cz #9258

    Já mám v batůžku vše popsáno celými názvy. Zkus aplikaci restartovat (vyhodit z uspaných aplikací a zase zapnout). Nebo se odhlásit od účtu a zase přihlásit. Jinak to může být nějaká chyba aplikace při přechodu z Androidu na iOS, protože já jsem všechny body do batůžku ukládal na PC s Windows, nebo na telefonu s iOS, nikdy na Androidu. Tam může být problém. V tom případě kontaktuj vývojáře, kteří jsou v tomto případě velice vstřícní.

Odpověď na: Aplikace Mapy.cz

celý text

.