Zavřít reklamu
  • Wifi On/Off + iné užitočné appky #2027

    Zdravim. Mam prvykrat v zivote iPhone (6). Vobec netusim, ako sa da na telefone zapnut wifi alebo data bez toho, aby som siel do nastaveni. Pri Windows mobile a tiez pri androide som to jednoducho mal na lište. Iphone nic take nema, resp. vobec netusim kde... ak chcem zapnut data alebo wifi, vzdy musim vojst do nastaveni. Dalsia vec, ktoru by som poprosil poradit - aky je najlepsi (resp. je ich vobec viac?) program na prenos dat medzi telefonom a pocitacom (s Win7)? Mam aktualne iTunes 11, ale ten program je strasne skaredy a neintuitivny - nechapem, co to ma znamenat, ved ten program vyzera ako spred 15-tich rokov, co do dizajnu. A este posledna vec - aky je najlepsi mailovy klient? Ten, ktory tam mam "vstavany" (vola sa iba jednoducho "mail" - vobec nefunguje tak ako by mal - neupozornuje ma na nove spravy pri ich prichode. Jedine, co viem nastavit, ze sa ma obnovovat kazdych 15 minut. To mi ale pride neskoro - chcel by som mat nove spravy okamzite, ako mi budu dorucene. Vdaka! více: iris garden my dinh, chung cư gần mỹ đình, hinode city

    Wifi On/Off + iné užitočné appky #9183

    Ahoj,na přenos použávím Apowersoft Phone manager,funguje skvěle na přenos hudby a souborů a fotek a videí.

    Wifi On/Off + iné užitočné appky #9184

    Vobec netusim, ako sa da na telefone zapnut wifi alebo data bez toho, aby som siel do nastaveni.

    • zespodu vysunout ovládací centrum (nebo přes 3D touch na ikoně Nastavení přímá zkratka do nastavení Wi-Fi/Bt/data)
      Program na prenos dat medzi telefonom a pocitacom (Win)
    • otázka je, jakých dat. Na hudbu mám Apple Music, pokud potřebuješ nasypat muziku do iPhonu, tak přes iTunes bez problémů. Mmch, nevím co na tom iTunes spoustě lidí vadí. Neříkám že to nějak extra intuitivní, ale pro mne jednoznačně ideální na správu obsahu tlf.
      Aky je najlepsi mailovy klient? + Neupozornuje ma na nove spravy pri ich prichode
    • osobně mi Mail vyhovuje nejvíce. Pokud potřebuješ PUSH, tak jedině mít buď e-mailovou adresu @icloud.com nebo použít Outlook (pro Exchange servery), a gmailová aplikace je asi taky s PUSHem... Nastavení upozornění na e-mail se nastaví třeba podle tohoto návodu:
      https://www.letemsvetemapplem.eu/2016/12/24/novy-iphone-notifikace-mail/
Odpověď na: Wifi On/Off + iné užitočné appky

celý text

.