Zavřít reklamu
  • Baterie iPhone 7 #2020

    Čau mám jeden problém s baterii mám iPhone 7 iOS 11.2 128 Gb..koupený 1.12/17 koupeny s verzy iOS 10.2.1 ..jen aby se vědělo ze problém není v iOS 11 no už první den sem si všiml ze baterie se celkem rychle vybijí ale chápu u iPhonů sem nikdy neměl nějak velkou vydrž baterie ale hlavní problém je ze se mi vybije předs noc o minimálně 6% mám vyplé na noc všechny aplikace záplé jen data automatické stahování aktualizací všechno tohle co žere baterii mám vyple ale vybije se stejně v letovém režimu o 3% přes noc zkoušel sem koukat na využití baterii přes noc ale ta mi ukazuje trochu zvláštně (mužů zaslat screen) ..no 18.12 sem ho odnesl do obchodu operátora kdy byl koupeny operátor je (sure UK žiju momentálně v UK) a poslány do App storu včera tedy 29.12 se mi vrátil s tím ze telefon je naprosto v pořádku..takže nevím telefon byl samozřejmě už restorovaný vyzkoušen i hardrestart a pod. ještě abych nezapoměl prý zkoušeli test na nějakých hrách a pod.baterie z 50% po 4 hodinách klesla na 40%... když mi včera telefon přišel zapl sem ho byl už prednastevý a pod.takže ve stavu v jakem ho testovali já se jen přihlásil do cloudu nastavil Home button a pod. Což zabralo asi 3minuty po té natočil asi 10s video takže celkovej čas využití max 5 minut a baterie Jen za tu dobu stihla klesnou o 3% (během tohohle psaní klesla o 7%).předem dík za odpovědi budu rad za každou radu/odpověď ))

    Baterie iPhone 7 #9158

    Přihlásil do iCloud.... tam hledej problem.

    Baterie iPhone 7 #9159

    Jaký problém ? Bych měl hledat ?

    Baterie iPhone 7 #9160

    Muže Ti to natáhnout nějaké věci a synchronizovat, případně nějaký proces muže jet naplno apod. Zkus čistý restore a aktivaci iPhone jako nový bez přihlášení iCloud a iTunes. Zkus Safari web a uvidíš jestli je rozdíl.

    Baterie iPhone 7 #9161

    Vyzkouším a napíšu díky

    Baterie iPhone 7 #9162

    Vyzkoušeno a žádná velká změna udělal sem pro jistotu pro používání nové ID a Cloud cloud sem měl plný a hodně zbytečných věci v něm ale ať nové nebo staré tak změna skoro žádná

    Baterie iPhone 7 #9163

    zkusil bych teď v rámci "Apple kauzy" s baterkami vyměnit baterku za novou, když to stojí těch pár dollaru. Podle mě bude problém v baterce už od výroby. Když jsem s iPhonem 7 na Safari, tak za hodinu využití s wifi a nižším jasem mi jde dolu zhruba 9-11% baterky dolu. Když používám facetime mám to zhruba co 3-4 minuty 1% dolů, když využívám aktivně telefon, tak to trochu taky padá, ale vždycky se dostanu k využití za den min. 4-5 hodin s pohotovosti 24hodin. maximálně přes 7 hodin a s pohotovosti den něco.

    Dostává mě to machrování s baterkou, kdy má někdo využití přes 8 hodin a říká, jak využívá telefon hodně, zkuste si využívat hodinu v kuse snapchat - fotit se, použivat filtry, odepisovat, mít u toho zapnuté polohy a přepínat mezi Facebook aplikaci, instagramem a messengerem. To je teprve reálné využití, kde uvidíte, že po hodině dokáže zmiznout jak nic až 30%.

    Baterie iPhone 7 #9164

    Hele už se to celkem srovnalo 4-5 hodin používání Safari Instagram apod. Na datech bez problému takže snad už to bude v pořádku...vypnul sem si hlavně %u baterie abych na to furt nekoukal 😀 a zdá se to už o dost lepší jen by mě zajímalo jak v Applu dokázali za 4hodiny používání klesnout jen o 10% to je dost nereálné ale co už 😀

Odpověď na: Baterie iPhone 7

celý text

.