Výpadky spojení Bluetooth iPhone a Airpods

aplikace a hry, návody a triky, příslušenství
adamjackson

Výpadky spojení Bluetooth iPhone a Airpods

Příspěvekod adamjackson » úte 26. pro 2017 10:38:09

Zdravím, mám Airpody asi 2 týdny. Od začátku se mi jednou nebo dvakrát za den stane, že mi začne jakoby haprovat spojení BT a hudba se začne zadrhávat a přerušovat, po cca půl minutě se vše vrátí do normálu. Abych vysvětlil, po dobu výpadků (půl sec - 2 sec) hudba jakoby jede dál, tzn přeruší na 2 sekundy, tak hudba se přeruší třeba 2:15 a jakmile se zase ozve, tak jede ve stavu 2:17. Koupeny v iStyle, dal jsem je na reklamaci, protože kamarádi co je mají tvrdili, že by se to stávat nemělo, na reklamaci se vada samozřejmě neprojevila a nemám ani možnost, jak dokázat, že mě se to děje. Prodavač mě doporučil obnovení přes DFU a nebo pak počkat na iOS 11. Stalo se to už někomu, kdo Airpody má, případně jak to vyřešil?
více: mỹ đình plaza 2, iris garden
Děkuji předem
Naposledy upravil(a) adamjackson dne stř 27. pro 2017 9:26:57, celkem upraveno 1 x.
 X

Re: Výpadky spojení Bluetooth iPhone a Airpods

Příspěvekod  X » úte 26. pro 2017 18:21:25

Mě se to stává pouze když dám iphone do zadní kapsy kalhot při chůzi. Prostě tělo signál BT zastíní. Proto ho už dávám do kapsy od bundy.
contract

Příspěvekod contract » úte 26. pro 2017 20:36:25

Pánové v tom to nebude mě sluchátka dosáhnou skoro po celem bytě :-) a v zadní kapse mě to neblbne dokonce nosím telefon v batohu a v pohodě.. mrkněte na toto https://www.youtube.com/watch?v=10HsJd7Df_Y
 X

Příspěvekod  X » sob 30. pro 2017 20:29:38

Je to telefonem, sedmicka má problém a X nemá problém i tam, kde 7 už se odpojuje. Taktéž v zadní kapse apod není problém. Takže to vidím na telefon a BT.
Jinak z toho videa je jasné vidět, ze tělo ovlivňuje BT, když ho položí, dojde dále.

Zpět na „iPhone“