Zavřít reklamu
  • Zaseknutý display iPhone 8 – nelze udělat nic #1985

    Zdravím, dokázal by mi někdo pomoci ke zprovoznění mého telefonu? Mám zhruba 2,5 týdne starý iPhone 8 a občas se mi zasekne poměrně zvláštním stylem, ale nepřišlo mi to tak závažné, abych to řešil. Nicméně před chvílí jsem v apple store hledal jednu aplikaci, kterou mám již nainstalovanou a nakonec jí i tlačítkem z apple store otevřel a ejhle ... telefon se zasekl ve chvíli, kdy na 1 třetině displaye je apple store a na 2 třetinách načítací obrazovka dané aplikace. Zamykací tlačítko display pouze lehce ztemní a home tlačítko nedělá nic. Telefon nejde zrestartovat, vypnout, nic. Ovšem pokud mi někdo volá, tak telefon vyzvání. Nicméně hovor nejde přijmout ani odmítnout. Pouze lze ztlumit vyzvánění pomocí bočních tlačítek. Je v takovém stavu v tuto chvíli už přes 30 minut. Baterka byla na 78 %. Pokud zvládne svítit dalších 14 hodin, tak jsem zvědavý, co mi na to řeknou v Alze. Máte někdo podobnou zkušenost? Měl bych si před návštěvou Alzy odlepit ochranné sklo nebo tak něco? Předem Vám děkuji za rady. P.S.: telefon dokonce i screenshotuje, respektive minimálně při screenshotu vydává zvuk.

    Zaseknutý display iPhone 8 – nelze udělat nic #9086

    Restartujte ho stiskem tlačítka power a volume minus a drž cca 15 sec.
    Pak před reklamaci doporučuju přehrát soft v DFU módu a pak se uvidí

    Zaseknutý display iPhone 8 – nelze udělat nic #9087

    Press and quickly release the Volume Up button.
    Press and quickly release the Volume Down button.
    Press and hold the Side button (aka power) until you see the Apple logo.

Odpověď na: Zaseknutý display iPhone 8 – nelze udělat nic

celý text

.