Zavřít reklamu
  • Reklamace telefonu den před koncem zaruky #1981

    Dobrý den, mam iP6 a objevala se mi "známá" vada baterie (z iP6s) že se telefon vypíná již při cca 20-10% nabití... více: mua chung cư mỹ đình plaza (Tato vada se objevuje sporadicky... jak zařídit aby mne telefon neposlali zpět s tím že se vada neprojevila a jak pak byl již bez záruky...) S tím to zjištěním jsem se dnes koukal na záručak a záruka mi končí tento pátek 28. 4. A moje otázka zní jestli nebude nějaký problém při reklamaci defakto den před koncem záruky? Je to opravdu náhoda a bojím se že prodejce (T-mobile) to bude chtít "napadnout" nebo při nejmenším zpochybnit... Má s tím to někdo zkušenosti? více: eco dream Dále mam v plánu nahlásit na reklamaci posunutou čočku přední kamery (zatím to nemá vliv na focení, proto jsem to neřešil), dále lupání pravého dolního rohu telefonu (vůle mezi sklem a zadním krytem telefonu) a ještě "chraptění" hlasitého reproduktoru... bude s něčím při uplatňování záruky problém? Dále by mne zajímalo jak to bude dále se zárukou až se mi telefon vrátí a bude snad opravený, ale již bez další zaruky? Nebo se na opravované součástky vztahuje zaruka nová? A poslední věc... v jakém stavu telefon předat k opravě? Smazaný a odemknutý? Nebo ho mohu ponechat nahraný se zálohovanými daty a zamknutý? více: chung cư triều khúc Děkuji za jakoukoliv radu.

    Reklamace telefonu den před koncem zaruky #9063

    To datum asi nebude úplně v pořádku, teď je prosinec 😀 Jinak prodejce je povinen vzít na reklamaci zboží po celou dobu záruky, tedy i poslední den. Z toho se nedá nijak vylhat - v nejhorším bych vyhrozil ČOI 🙂
    Do reklamačního protokolu napsat všechny vady kvůli kterým to reklamuješ, přesně specifikovat všechny škrábance a vzhledové vady způsobené provozem (nenechat se odradit formulkou "běžné opotřebení").
    Telefon je potřeba odhlásit z iCloudu - stejně jako při prodeji, jinak Ti to vrátí ze servisu neopravené (pokud to vůbec prodejce takto přijme na reklamaci).
    Záruka se prodlužuje o dobu, po kterou byl telefon v opravě.
    Doporučuje se na reklamaci dát telefon v původním kompletním balení se všemi kabely, podle informací které mám se pak reklamace snadněji/rychleji vyřizuje. Ale není to podmínka, stačí donést jen samotný telefon.

Odpověď na: Reklamace telefonu den před koncem zaruky

celý text

.